Promocja wydziałów Uniwersytetu w Białymstoku. W programie warsztaty, szafing i karaoke

2016.05.17 15:28
Rekrutacja na studia stacjonarne na UwB już się rozpoczęła. Poszczególne wydziały uczelni postanowiły wypromować się wśród przyszłych studentów, organizując dni otwarte. Na początek Ekonomia i Zarządzanie oraz Pedagogika i Psychologia.
Promocja wydziałów Uniwersytetu w Białymstoku. W programie warsztaty, szafing i karaoke
Fot: K. Klimowicz
Na dzień otwarty zaprasza Wydział Pedagogiki i Psychologii UwB

Samorząd Ekonomii i Zarządzania UwB w promocji postawił na rozrywkę, chociaż nie zabraknie też spotkań biznesowych. Dni wydziału wystartują w środę (18.05) i potrwają do czwartku. W programie gra menadżerska, mecz hitball oraz gry planszowe, które będą czekać na chętnych przez cały dzień. O godz. 13.15 zaplanowano spotkania z przedsiębiorcami. Pojawią się na nim właściciele Hardcorowych Omletów, Bilard House oraz Hitball, którzy zdradzą tajemnice swoich sukcesów.

To nie koniec propozycji WEiZ. W środę w budynku wydziału przy ul. Warszawskiej odbędzie się także szafing, czyli możliwość wymiany, kupna lub sprzedaży ubrań zalegających na domowych półkach. Akcja potrwa od godz. 12.30 do 15.00 i nie obowiązują na nią żadne zapisy. Muzycznym zwieńczeniem będzie karaoke oraz koncert zespołu Extazy, który odbędzie się za budynkiem wydziału o godz. 21.00. W czwartek z kolei będzie można wziąć udział w warsztatach makijażowych z wizażystką Anną Sass.

Wydział Pedagogiki i Psychologii UwB zaprezentuje się uczniom szkół ponadgimnazjalnych i wszystkim zainteresowanym od naukowej, ale nie mniej ciekawej, strony. Wszystkie spotkania odbędą się w najbliższą środę (18.05) w nowej auli przy ul. Świerkowej. W programie m.in. warsztaty pod hasłem "Co ma piernik do wiatraka, czyli z kreatywnością chwil kilka" czy szkolenia z autoprezentacji i efektywnego uczenia się. Uczestnicy będą mogli poznać niebezpieczne związki łączące człowieka i alkohol, jak też wziąć udział w grze symulacyjnej "Amazonka".

Liczba miejsc na większości warsztatów jest ograniczona i obowiązują wcześniejsze zapisy. Adresy i szczegółowy program można odnaleźć na stronie Wydziału PiP. Podczas dnia otwartego przewidziano także prezentację kierunków studiów oraz kół naukowych i samorządu studenckiego.

Kamila Ausztol
kamila.ausztol@bialystokonline.pl

965 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39