Pronar prowadzi rekrutację

2014.12.03 00:00
Firma Pronar, działająca w województwie podlaskim, zatrudni kilku nowych pracowników.
Pronar prowadzi rekrutację
Fot: Wikipedia

Oferty pracy skierowane są do osób znających języki obce. Poszukiwani są specjaliści do spraw eksportu z językiem włoskim, hiszpańskim i niemieckim.

Zadaniem pracownika będzie pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych klientów, kontrolowanie i monitorowanie rynku maszyn rolniczych i komunalnych oraz prowadzenie negocjacji handlowych. Jednym z obowiązków będzie również reprezentowanie firmy na międzynarodowych targach handlowych.

Idealny kandydat na to stanowisko powinien biegle władać językiem hiszpańskim, włoskim lub niemieckim. Kolejnym wymogiem jest posiadanie prawa jazdy kat. B. Większe szanse na zatrudnienie mają osoby, które posiadają doświadczenie w handlu lub eksporcie i znają branżę mechaniczną.

Firma poszukuje również kierownika do spraw reklamacji. Kandydat na to stanowisko musi posiadać wykształcenie wyższe techniczne oraz minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Najlepiej, żeby komunikował się w języku angielskim przynajmniej w stopniu dobrym. Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Jedna z ofert Pronaru skierowana jest do przedstawiciela na rynku czeskim i słowackim. Zadaniem handlowca będzie rozwój oraz opieka nad siecią dystrybucji maszyn rolniczych w tych krajach oraz pozyskiwanie nowych klientów. Kandydat starający się o tę posadę powinien znać język słowacki lub czeski oraz mieć minimum 2 letnie doświadczenie w handlu. Nie powinien mieć problemów w nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Wymogiem jest także posiadanie prawa jazdy kat. B.

Dodatkowo firma uzupełnia kadrę wspierającą produkcję, zatem poszukuje ludzi na takie stanowiska jak: spawacz, ślusarz, tokarz, mechanik czy elektryk. Rozbudowuje także dział wdrożeń, dlatego chętnie przyjmuje aplikacje osób z wykształceniem technicznym.

Pronar oferuje swoim pracownikom pracę w dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie, stabilne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy. Zapewnia także możliwość rozwoju i pomoc w podnoszeniu kwalifikacji.

Więcej informacji: Oferty pracy.

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

1029 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39