Przebudowa sieci wodociągowej wydłuży się. Nie będzie wody w pięciu budynkach

2022.05.11 09:59
Początkowo fragment ul. Fabrycznej w Białymstoku miał być zamknięty do 10 maja. Jednak prace się przedłużą o kolejne 10 dni.
Przebudowa sieci wodociągowej wydłuży się. Nie będzie wody w pięciu budynkach
Fot: Pixabay
Zdj. ilustracyjne

Białostocki magistrat przekazał, że wydłużeniu do 20 maja uległ termin występowania utrudnień na ul. Fabrycznej - na odcinku od ul. Jagienki do ul. Plac Wyzwolenia.

Utrudnienia polegają na wyłączeniu z ruchu przedmiotowego odcinka i są związane z budową i przebudową sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej wraz z przyłączami przez Wodociągi Białostockie Sp. z o.o.

- Na czas budowy sieci zalecany jest objazd ulicami: Sienkiewicza i Plac Wyzwolenia. Dojazd do bloku nr 18 zapewniony zostanie ulicą wewnętrzną równoległą do ul. Fabrycznej, natomiast dojazd do przychodni przy ul. Fabrycznej 39 możliwy będzie od ul. Plac Wyzwolenia - tłumaczy Zarząd Dróg Miejskich Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

Ponadto w czwartek (12.05) w godz. 8.00-16.00 nastąpi przerwa w dostawie wody, ze względu na konieczność przeprowadzenia prac eksploatacyjnych na sieci wodociągowej. Wody nie będą mieli mieszkańcy ul. Fabrycznej 18, 24, 57 i ul. Wąskiej 4, 6. Z przyczyn losowych godziny wyłączenia mogą ulec zmianie.

W przypadku tymczasowego braku lub ograniczonej aktualizacji internetowej, bieżące informacje przez całą dobę można uzyskać pod bezpłatnym nr. tel. 994 (pogotowie wodno-kanalizacyjne).

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

829 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39