POLECAMY
Przedsiębiorcy oraz przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego mogą wziąć udział w seminarium informacyjnym "Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej". Udział w nim jest bezpłatny.
Na zgłoszenia Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. oraz białostocki magistrat czekają do 8 listopada. Celem seminarium jest przybliżenie uczestnikom Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej, potencjału gospodarczego Makroregionu Polski Wschodniej oraz możliwości uzyskania wsparcia na udział w targach, wystawach i misjach gospodarczych. Na seminarium zostaną przedstawione m.in. dotychczasowe doświadczenia w związku z udziałem przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego w targach, wystawach i misjach gospodarczych, wydarzenia promocyjne zaplanowane na rok 2011 oraz możliwości i perspektywy inwestowania w Białymstoku. Seminarium odbędzie się 9 listopada w Hotelu Branicki. Udział w nim jest bezpłatny. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.paiz.gov.pl.
andy
24@bialystokonline.pl
Aktualności 15:23
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji