Przerwa w dostawie zimy czyli długi weekend w Kopiluwaku

2010.02.11 00:00
Weekend w Kopiluwaku zaczyna się już we czwartek. Spalić lub zdobyć pączkowe kalorie będzie można podczas drum&bassowego wieczoru, natomiast 14 lutego każdy dostaje przyzwolenie, by zakochać się... w sobie.

11 lutego, od godz. 20 po całym dniu słodkiego obżarstwa orzeźwiającą muzyką z czarnych krążków poczęstuje Imidi. Następny dzień będzie spotkaniem z Danutą Kuroń w ramach Klubu Dyskusyjnego AB-BY "Porozmawiajmy o...". Z animatorką oświaty, prezesem Zarządu Fundacji Edukacyjnej Jacka Kuronia, współtworzącą Uniwersytet Powszechny im. Jana Józefa Lipskiego w Teremiskach porozmawiamy będzie można porozmawiać o edukacji.

W sobotę specjalnością Kopiluwaka będzie koktajl z eksperymentalnej muzyki elektronicznej w wykonaniu Adama Frankiewicza, reżysera, który na co dzień tworzy dźwięki do swoich spektakli, ale również dla relaksu: "Projekt Amy Dinter to cisza, którą słyszę, kiedy mam ochotę na ucieczkę od rzeczywistości". Wstęp wolny.

A niedziela? Do tego dnia dokładnie pasuje biblijne przykazanie "kochaj bliźniego swego, jak siebie samego". Odrobina przyjemności 14 lutego, który jest również Dniem Trędowatych nikomu nie zaszkodzi.

MAG
1383 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39