Przygotuj się na dawkę adrenaliny. Mars opanowany przez obce organizmy

2024.03.25 09:38
Na najbliższych Planszówkach Johnny'ego i Mateusza tytułem spotkania będzie survival horror "Nemesis: Lockdown". Gracze będą mogli wejść prosto do świata kosmicznego z bazą na Marsie, która została opanowana przez wrogie organizmy.
Przygotuj się na dawkę adrenaliny. Mars opanowany przez obce organizmy
Fot: Khordyn Paweł Bonifatiuk/Książnica Podlaska

"Nemesis: Lockdown" będzie tytułem na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza w poniedziałek (25 marca).

"Nemesis: Lockdown"

"Nemesis: Lockdown" jest klimatyczną grą z gatunku survival horror, osadzoną w świecie kosmicznym z bazą na Marsie, opanowanej przez wrogie organizmy z kosmosu. Gracze wcielają się w role pracowników bazy, którzy muszą przeżyć i zrealizować swoje tajne cele, jednocześnie starając się unikać niebezpieczeństw. Główne motywy gry to blef, zdrada oraz walka z nieuchwytnym zagrożeniem.

W "Nemesis: Lockdown" gracze przemieszczają się po bazie na Marsie, odkrywając kolejne pomieszczenia i próbując przywrócić zasilanie. Ciemność jest szczególnie niebezpieczna, ponieważ graczy śledzą intruzi z nieznanej do tej pory rasy nocnych łowców. Aby wygrać, gracze muszą nie tylko zrealizować swój cel, ale także przetrwać do momentu przybycia oddziału ratunkowego.

Gra jest semikooperacyjna, co oznacza, że gracze do pewnego momentu współpracują, ale każdy z nich ma własne tajne cele do realizacji. Niektóre cele są związane z eksploracją, inne z walką, a jeszcze inne wymagają zwiększenia poziomu wiedzy.

WIĘCEJ INFORMACJI: "Nemesis: Lockdown" na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1865 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39