Psy ze schroniska wezmą udział w Podlaskim Śniadaniu Mistrzów. Może znajdą tam właścicieli

2017.08.11 16:38
Psy ze Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku wezmą udział w Podlaskim Śniadaniu Mistrzów. Wolontariusze liczą, że chociaż niektóre z nich znajdą tam nowych, kochających opiekunów.
Psy ze schroniska wezmą udział w Podlaskim Śniadaniu Mistrzów. Może znajdą tam właścicieli
Fot: Materiały prasowe

Psy uczestniczyły w ubiegłym roku w Podlaskim Śniadaniu Mistrzów. Akcja przyniosła rezultaty (zainteresowanie zwierzętami i adopcje), więc w tym roku będzie podobnie.

W sobotę (12.08) 30 psiaków ze Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku przybędzie do Ogrodów Branickich wraz z wolontariuszami, którzy chętnie o nich opowiedzą. Uczestnicy śniadania będą mogli pobawić się ze zwierzętami i je pogłaskać.

- Większość ludzi nigdy nie odwiedziła schroniska, a nawet jeśli, to nasi podopieczni inaczej wyglądają zza krat. Dzięki takim imprezom ludzie mogą poznać nasze psy, dotknąć, pogłaskać. Poza schroniskiem także nasze psy są piękniejsze, bo daleko od schroniskowej codzienności - są szczęśliwsze. Dlatego serdecznie zapraszamy na sobotnią imprezę! - mówi koordynatorka wolontariatu w białostockim schronisku Justyna Januszyk.

Schronisko liczy, że w ten sposób przynajmniej kilka pupili znajdzie nowych właścicieli i zamieni placówkę na ciepły, kochający dom.

Zobacz też: Podlaskie Śniadanie Mistrzów. Najlepsze restauracje zaserwują specjalne menu.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl
773 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39