Puchar Polski. Jagiellonia - Zawisza: Pep odmieni Jagę?

2014.04.07 00:00
W środę (9.04) Jagiellonia Białystok zagra pierwszy półfinałowy mecz Pucharu Polski z Zawiszą Bydgoszcz. Żółto-czerwonych poprowadzi już nowy szkoleniowiec - Michał Probierz, który zastąpił na tym stanowisku Piotra Stokowca.
Puchar Polski. Jagiellonia - Zawisza: Pep odmieni Jagę?
Fot: www.jagiellonia.net

W Białymstoku ostatnio nie jest za wesoło. Na Jagiellonię spadła dość spora fala krytyki po przegranym meczu w Poznaniu, w którym Podlasianie ulegli Lechowi aż 6:1. Po tym spotkaniu pracę stracił były trener białostockiej drużyny - Piotr Stokowiec, a żółto-czerwoni, by znaleźć się w czołowej ósemce T-Mobile Ekstraklasy, muszą wygrać i liczyć na korzystne rezultaty w innych spotkaniach.

Złe nastroje z pewnością będzie chciał poprawić Michał Probierz, który w stolicy Podlasia już pracował i święcił z Jagiellonią dość spore sukcesy (Superpuchar i Puchar Polski). Wcale łatwo być nie musi, bo jak sam stwierdził, cudotwórcą nie jest, ale zrobi co w jego mocy by jak najlepiej przygotować zespół do pucharowego pojedynku z Zawiszą.

Zupełnie inaczej sprawa wygląda w Bydgoszczy. Tam Zawisza jest już niemal pewny gry w walce o mistrzostwo. Piłkarze tego klubu w obecnych rozgrywkach spisują się całkiem nieźle i bez wątpienia będą wymagającym przeciwnikiem dla białostoczan.

Jagiellonia w ćwierćfinale wyeliminowała Lechię Gdańsk, Zawisza poradził sobie z Górnikiem Zabrze.

Spotkanie Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz odbędzie się w środę (9.04) o godz. 18.30. Sędzią zawodów będzie Paweł Gil (Lublin).

Portal BialystokOnline.pl przeprowadzi relację live z tego spotkania.

Błażej Okuła
24@bialystokonline.pl

999 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39