Puchary Izby Przemysłowo-Handlowej rozdane

2005.11.07 00:00
Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku nagrodziła trzech swoich członków o najwyższym przychodzie w 2004 r., którzy zajęli czołowe miejsca w rankingu "Kuriera Porannego" - Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw.

Podczas gali, która odbyła się w piątek, 4 listopada, wyróżnieni odebrali pamiątkowe puchary. Otrzymali je: Spółdzielnia Mleczarska "Mlekpol" z Grajewa, Spółdzielnia Mleczarska "Mlekovita" z Wysokiego Mazowieckiego oraz białostocki Philips DAP Industries. Uroczystość miała wyjątkową oprawę. Kryształowe puchary i gratulacje wyróżnieni odbierali bowiem z rąk Witolda Karczewskiego - prezesa IPH oraz goszczącego tego dnia w Białymstoku na zaproszenie IPH Andrzeja Arendarskiego - prezesa Krajowej Izby Gospodarczej.
Stworzenie rankingu, który obrazuje wyniki podlaskiej gospodarki jest bardzo cenną inicjatywą - powiedział Witold Karczewski, prezes Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku. - Dlatego z radością włączyliśmy się w działania promujące najlepsze firmy.
Przedsiębiorcy, którzy odbierają dziś nagrody to ludzie z największą inwencją i energią do wdrażania nowych pomysłów, to prawdziwe drożdże naszej gospodarki - podkreślił Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej.
"Kurier Poranny" stworzył ranking Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw po raz drugi. Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku była sponsorem tegorocznej edycji.


1836 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39