Rafał Rutkowski rozśmieszy do łez. Wystąpi w Hotelu Żubrówka [KONKURS]

2022.12.27 14:02
"Śmiejmy się Bracia i Siostry" to najnowszy stand-up Rafała Rutkowskiego. Znany z takich filmów jak: "Lejdis", "Planeta Singli" czy "Listy do M. 2", na pewno rozbawi do łez każdego widza. Rutkowski wystąpi 7 stycznia w Hotelu Żubrówka w Białowieży.
Rafał Rutkowski rozśmieszy do łez. Wystąpi w Hotelu Żubrówka [KONKURS]
Fot: Materiały prasowe

Rafał Rutkowski urodził się Białymstoku. Jest aktorem oraz stand-uperem. Na swoim koncie ma role w wielu filmach oraz serialach telewizyjnych. Występował jako Anita Werner w "Rozmowach w tłoku", satyrycznej części programu "Szymon Majewski Show". Od 1996 r. związany jest z Teatrem Montownia, którego był współzałożycielem. Rutkowski obecnie prowadzi program "Joke Show" w telewizji Polsat. Zaś od 2021 roku należy do kabaretu PanDemon.

Hotel Żubrówka w Białowieży zapewni niezapomniany wieczór pełen dobrego humoru, żartów i przedniej zabawy.

"Śmiejmy się Bracia i Siostry" to najnowszy stand-up comedy Rafała Rutkowskiego. Rutkowski w swoim programie jak zwykle punktuje głupotę i absurdy, które zauważa we współczesnym świecie. Z perspektywy dojrzałego mężczyzny komentuje świat social mediów, kulturę i politykę w naszym kraju.

Podczas występu będzie można dowiedzieć się między innymi, dlaczego coraz trudniej zrobić w polskim filmie karierę przez łóżko oraz o trudach wychowania hokeisty. Publiczność przekona się też jak zostać chirurgiem amatorem, dlaczego nudna telewizja jest fascynująca i kto w Polsce jest mistrzem w obrażaniu się.

Stand-up comedy Rafała Rutkowskiego "Śmiejmy się Bracia i Siostry" odbędzie się 7 stycznia, o godz. 19:00 w Hotelu Żubrówka w Białowieży, ul. Pałacowa 6.

Możecie wygrać zaproszenia na to wydarzenie: KONKURS.

Portal BiałystokOnline.pl objął imprezę patronatem medialnym.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
942 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39