Rajd Podlaski otworzy cykl Szuter Cup. Rywalizacja rozpocznie się na Rynku Kościuszki

2017.05.18 12:17
W sobotę i niedzielę (20-21.05) rozegrany zostanie 36. Rajd Podlaski, który jednocześnie będzie I etapem cyklu Inter Cars Szuter Cup. Start zawodów oraz prezentacja załóg będą miały miejsce na Rynku Kościuszki.
Rajd Podlaski otworzy cykl Szuter Cup. Rywalizacja rozpocznie się na Rynku Kościuszki
Fot: Grzegorz Chuczun

Zbliżający się 36. Rajd Podlaski – który rozpocznie cykl Inter Cars Szuter Cup – będzie największym tegorocznym wydarzeniem Automobilklubu Podlaskiego. W zawodach weźmie udział aż 31 załóg, które w drodze po końcowy triumf przemierzą 52-kilometrową trasę składającą się z 8 odcinków specjalnych.

Cała rywalizacja rozegra się na terenie dwóch gmin powiatu białostockiego – Juchnowiec Kościelny i Gródek - natomiast start rajdu usytuowany zostanie w najbardziej strategicznym punkcie stolicy Podlasia, czyli na Rynku Kościuszki. Pozwoli to kibicom w komfortowych warunkach śledzić poczynania zawodników. Fani są zresztą dla organizatorów bardzo ważnym elementem imprezy, dlatego wyznaczone zostaną dla nich na każdym OS-ie specjalne punkty widokowe. Ponadto sympatycy podlaskich szutrów będą mogli śledzić wyniki zmagań on-line oraz korzystać ze strefy kibica.

Automobilklub Podlaski przygotował też wiele niespodzianek, które ujawnione zostaną dopiero w czasie trwania wydarzenia. Warto więc w sobotę (20.05) wybrać się do centrum miasta nie tylko po to, by obserwować poczynania kierowców, ale także, aby poznać szczegóły wszystkich atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy 36. Rajdu Podlaskiego.

Start zawodów zaplanowany jest na godz. 18.00. 60 minut wcześniej odbędzie się prezentacja załóg.

Patronem medialnym wydarzenia jest BiałystokOnline.

Więcej informacji: 36. Rajd Podlaski 2017

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1429 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39