Rajdowcy na start. Wakacyjna przerwa dobiegła końca

2019.09.04 10:13
W niedzielę (8.09) odbędzie się 4. Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego. Kierowcy do rywalizacji wrócą po prawie 3-miesięcznej przerwie. Ostatnie zmagania miały bowiem miejsce w drugiej połowie czerwca.
Rajdowcy na start. Wakacyjna przerwa dobiegła końca
Fot: Grzegorz Chuczun

Po bardzo długiej pauzie wraca bój o tytuł Samochodowego Mistrza Białegostoku. V runda cyklu przeprowadzona zostanie w Bielsku Podlaskim.

Wszystkie załogi, które zdecydują się wziąć udział w rajdzie (a przypominamy, że w zmaganiach może wystartować każdy, kto posiada prawo jazdy kategorii B oraz sprawne auto z ważnym OC), będą miały do pokonania 8 prób sprawnościowych rozmieszczonych w 4 lokalizacjach (start - ul. Mickiewicza). W sumie zawodnicy przejadą na zróżnicowanej nawierzchni ponad 30 km. Planowane są również atrakcje dla kibiców, takie jak przejazdy rajdówkami, liczne konkursy z nagrodami, alkogogle czy zabawy skierowane do dzieci.

Zapisy do zawodów prowadzone są drogą elektroniczną (formularz znajduje się na oficjalnej stronie internetowej organizatora). Listy ze zgłoszeniami zostaną zamknięte w czwartek (5.09) o północy.

W tej chwili - po IV rundach cyklu - na czele klasyfikacji generalnej znajduje się załoga Tomasz Lewczuk/Piotr Samusiewicz. Na kolejnej pozycji, ze stratą 7 punktów, są Marcin Malinowski i Wiktoria Sumkowska. Podium zamyka duet Paweł Siodmok/Dawid Babiński (strata do lidera - 31 oczek).

Patronem medialnym wydarzenia jest BiałystokOnline.

Więcej informacji: 4. Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1232 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39