Recepcjonista, księgowa czy kierowca – sprawdzamy najnowsze oferty pracy w regionie

2021.08.17 08:02
W ostatnim czasie na stronie Powiatowego Urzędu Pracy pojawiło się sporo nowych ogłoszeń. Sprawdzamy kogo szukają lokalni pracodawcy i na jakie zarobki można liczyć.
Recepcjonista, księgowa czy kierowca – sprawdzamy najnowsze oferty pracy w regionie
Fot: pixabay.com

W Centralnej Bazie Ofert Pracy Powiatowego Urzędu Pracy pojawiło się sporo nowych ofert zatrudnienia. Poszukiwani są zarówno pracownicy fizyczni, jak i umysłowi.

Starszy referent i specjalista sprzedaży internetowej

I Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej w Białymstoku zatrudni starszego referenta. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przyjmowanie, rejestrowanie i przekazywanie materiałów jawnych i niejawnych oraz prowadzenie na bieżąco urządzeń ewidencyjnych kancelarii, Pracownik na tym stanowisku będzie zajmował się właściwym obiegiem dokumentów, udzielał pomocy wykonawcom z zakresu zasad pracy biurowej itp.

Pracodawca oferuje umowę o pracę na okres próbny oraz wynagrodzenie brutto powyżej 2900 zł miesięcznie. Szansę na zatrudnienie ma osoba z wyższym wykształceniem, przynajmniej 3-letnim stażem pracy i umiejętnością obsługi komputera. Kandydat nie powinien być karalny i musi w pełni korzystać z praw publicznych. Dodatkowym atutem będzie posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli poufne.

Dokumenty aplikacyjne (CV, kopie świadectwa pracy, dyplomów potwierdzających wykształcenie, zaświadczenia o ukończonych kursach, oświadczenie o niekaralności) należy przesłać na adres Jednostki Wojskowej 5442 w Białymstoku, ul. Kawaleryjska 70, 15 - 325 Białystok do dnia 31.08.2021 r. (liczy się data stempla pocztowego), z dopiskiem „Starszy referent kancelaria jawna Białystok”.

Fundacja Pomocy Pokrzywdzonym w Biznesie „Vici Exitus” szuka 3 osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży internetowej, które będą się zajmowały obsługą sklepu online, sprzedażną oraz przygotowaniem wysyłek, a także kontaktem telefonicznym z klientem oraz obsługą infolinii sprzedażowej. Praca na cały etat, na jedną zmianę, wynagrodzenie od 2800 zł brutto miesięcznie. Zainteresowani mogą wysyłać CV na adres fundacjafasty@gmail.com bądź kontaktować się telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 796 194 659.

Recepcjonista/ka lub pokojowa w hotelu Trio lub

Osoba, która lubi kontakt z klientem i jest gotowa pracować na dwie zmiany może spróbować swoich sił jako recepcjonista w hotelu Trio przy ul. Hurtowej. Większe szanse na zatrudnienie mają osoby z komunikatywnym językiem angielskim. Szczegóły dostępne są bezpośrednio u pracodawcy, pod numerem tel. 85 745 54 22. Oferowane zarobki – od 2800 zł brutto wzwyż.

Hotel szuka też osoby do sprzątania pokojów hotelowych oraz powierzchni wspólnych. Praca na dwie zmiany, na cały etat. Pracodawca oferuje umowę o pracę na okres próbny i zarobki od 2800 zł brutto miesięcznie. Chętni mogą kontaktować się telefonicznie.

Są oferty dla mechaników i kierowców

Wiele ofert pracy skierowanych jest do mechaników oraz kierowców. To dowodzi, że wciąż jest duże zapotrzebowanie na osoby w tych zawodach.

Mechanika samochodowego/pomocnika mechanika szuka m.in. firma VipCar Łukasz Żmiejko mieszcząca się w Ogrodnikach. Pracodawca szuka osoby do pracy w pełnym wymiarze godzin na umowę zlecenie lub umowę o świadczenie usług. Oferuje zarobki od 2800 do 4000 zł brutto miesięcznie i wymaga doświadczenia w tym zawodzie. Zainteresowani mogą kontaktować się telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 576 977 422.

Osoby szukające pracy jako kierowca mogą składać dokumenty w firmie King Dystrybucja mieszczącej się przy ul. Produkcyjnej. Pracownicy będą odpowiedzialni za dostawę zamówień na terenie woj. podlaskiego. Pracodawca oferuje pracę na cały etat na jedną zmianę i zarobki od 3705 zł brutto wzwyż. Wymagane prawo jazdy kat. B. Zainteresowani mogą wysyłać CV na adres m.tomaszewska@kingdystrybucja.pl oraz dzwonić pod nr tel. 533 327 537.

Sanitariusz i sprzątaczka poszukiwani

Naprzód Hospital Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością zatrudni dwóch sanitariuszy. Praca na dwie zmiany. Osoba zatrudniona może liczyć na zarobki powyżej 2800 zł brutto miesięcznie. Szczegóły dotyczące oferty dostępne są pod nr tel. 691 920 050 oraz 691 920 066.

Poszukiwana jest także sprzątaczka w szkole ponadgimnazjalnej/ponadpodstawowej , która będzie dbała o utrzymanie w stałej czystości przedzielonych jej pomieszczeń. Praca dwuzmianowa z umową o pracę na czas określony. Zarobki powyżej 2800 zł brutto. Osoby chętne mogą kontaktować się za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy pod nr tel. 85 747 38 42 (osoba do kontaktu: Dorota Pieńkus).

Sanitariusza oraz salowej szuka firma Impel facility Service. Osoby, które zostaną zatrudnienie będą zajmowały się sprzątaniem szpitalnych toalet, korytarzy oraz pomagały przy pacjentach. Praca na cały etat i stawką miesięczną powyżej 2800 zł brutto. Kandydaci mogą dzwonić pod nr 510 013 353. W sumie zatrudnione zostaną 3 osoby.

Wszystkie powyższe oferty (plus wiele inny) można znaleźć na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl
689 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39