POLECAMY
Do wypadku doszło na skrzyżowaniu. W wyniku zderzenia dwóch samochodów na miejscu zginęła 73-letnia pasażerka.
W niedzielę doszło do tragicznego zdarzenia w Suwałkach. Policja wstępnie ustaliła, że 77-letni kierowca fiata jadąc ulicą Utrata chciał skręcić w lewo w ulicę Przytorową. Wjeżdżając na "krzyżówkę" najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwka volkswagenowi. W wyniku zderzenia na miejscu zginęła 73-letnia pasażerka fiata seicento, a jego kierowca trafił do szpitala. Natomiast 56-letniemu mężczyźnie, który siedział za kierownicą volkswagena polo nic się nie stało. Teraz szczegółowe okoliczności wypadku ustalają suwalscy policjanci.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Aktualności 18:10
Aktualności 16:00
Nauka 16:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Aktualności 14:00
Dom 13:40
Aktualności 13:21
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji