Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa rusza z programem lojalnościowym

2017.01.02 12:05
RCKiK w Białymstoku wprowadziło program lojalnościowy, w ramach którego donatorzy będą otrzymywać nagrody.
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa rusza z programem lojalnościowym
Fot: RCKiK w Białymstoku

Tuż przed końcem tego roku Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa uruchomiło program lojalnościowy dla krwiodawców pod nazwą "Każda kropla jest cenna".

Warunkiem udziału w tym programie jest odbiór Karty Uczestnika, złożenie prawidłowo wypełnionej deklaracji załączonej do Karty i jej własnoręczne podpisanie. Jest to darmowe.

Każda osoba biorąca udział w programie, poprzez oddanie krwi lub jej składników w RCKiK w Białymstoku, gromadzi stemple na Karcie Uczestnika. Zgromadzone stemple mogą zostać wymienione na nagrody. Wśród nich są m.in.: etui na smartfona, wizytownik, krokomierz, ogrzewacz do rąk czy polarowy koc.

Każda nagroda ma przypisaną wartość stempli, w zależności od tego, czy zdaje się krew pełną, osocze, krwinki czerwone, płytki krwi czy krwinki białe. Jest to także uzależnione od płci. Przykładowo za pierwszą donację krwi pełnej w ramach programu lojalnościowego zarówno kobieta, jak i mężczyzna otrzymają po 4 stemple, a w przypadku oddania po raz 2. krwi pełnej w ciągu 12 miesięcy od 1. donacji w ramach programu lojalnościowego mężczyzna otrzyma 4 stemple, zaś kobieta - 6.

Co ciekawe, stempel można uzyskać także za przyprowadzenie ze sobą nowego dawcy krwi.

Organizatorzy informują, że pakiet startowy zawiera broszurę o programie z wyszczególnionym katalogiem nagród i informację, jaką liczbę stempli trzeba zgromadzić w celu otrzymania konkretnej nagrody.

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

1490 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39