Remonty, odnawianie oznakowania, zamknięte ulice. Gdzie możemy spodziewać się utrudnień?

2023.05.25 08:01
Do końca tygodnia białostoczanie muszą spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym w różnych częściach miasta.
Remonty, odnawianie oznakowania, zamknięte ulice. Gdzie możemy spodziewać się utrudnień?
Fot: Malwina Witkowska

Od czwartku do piątku (25-26.05) na ul. Piastowskiej planowany jest remont nawierzchni odcinków ulicy od ul. Mieszka I do ul. Branickiego w stronę centrum oraz przy skrzyżowaniu z ul. Nowowarszawską. W związku z tym będzie tam miejscowo lub połówkowo zawężona jezdnia. Prace będą wykonywane w ciągu dnia, a także w godzinach nocnych (do godz. 2.00).

Kolejne utrudnienia wystąpią na ulicach: ks. Popiełuszki, Wysockiego, Antoniukowskiej, Knyszyńskiej, Antoniuk Fabryczny i Produkcyjnej, gdzie planowane jest odnowienie oznakowania poziomego. Prace prowadzone będą w godzinach nocnych, od 22.00 do 6.00, do 26 maja. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, termin może ulec zmianie.

W piątek (26.05) rozpocznie się planowany remont nawierzchni wysepki rozdzielającej ul. Sienkiewicza przy lewoskręcie w ul. Jurowiecką. Droga będzie przejezdna, jednakże mogą wystąpić chwilowe zawężenia pasa ruchu na czas rozładunku sprzętu i materiałów. Prace drogowe potrwają do końca maja, jednak w przypadku konieczności wykonania robót dodatkowych wynikłych w trakcie remontu termin może ulec wydłużeniu.

W niedzielę (28.05) w godz. 7.00-23.00 zostanie zamknięta dla ruchu drogowego ul. Leszczynowa, na odcinku od skrzyżowania z ul. św. Kazimierza do wjazdu na parking za kościołem. Utrudnienia związane są z organizowanym przez Parafię Rzymskokatolicką św. Kazimierza Królewicza, VII Ewangelizacyjnym Festynem Parafialnym.

Tego dnia w godz. 6.00-22.00 zostanie zamknięty ruch drogowy na całej długości ul. Kilińskiego - utrudnienia związane są z organizowanym Świętem ulicy Jana Kilińskiego.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

874 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39