Renomowany producent maszyn rolniczych szuka pracowników

2016.02.25 07:57
Firma Pronar Sp. z o.o szuka pracowników. Potrzebni są zarówno inżynierowie, jak i przedstawiciele innych dziedzin - w tym m.in. logistyki, marketingu i rachunkowości. Na zatrudnienie liczyć mogą również mistrzowie produkcji i podległy im personel.
Renomowany producent maszyn rolniczych szuka pracowników
Fot: Pronar Sp. z o. o
Konstruktorzy, specjaliści i pracownicy produkcji poszukiwani przez firmę Pronar

Przedsiębiorstwo Pronar z siedzibą w Narwi, zajmujące się produkcją sprzedażą maszyn i urządzeń dla rolnictwa, poszukuje pracowników. Potrzebni są specjaliści wielu dziedzin – od handlu i marketingu, przez logistykę i księgowość, po inżynierię i nowe technologie. Nie ustaje również zapotrzebowanie na pracowników produkcji.

Pronar stawia również na inżynierów-konstruktorów. I tak, specjalista z zakresu automatyki powinien posiadać wykształcenie wyższe techniczne (ze szczególnym wskazaniem na mechanikę i budowę maszyn oraz inżynierię produkcji) oraz znać niezbędne oprogramowanie. Istotna jest w tym przypadku również znajomość zagadnień dotyczących automatyki przemysłowej i doświadczenie w tym zakresie. Kandydat powinien także posługiwać się językiem angielskim:

Konstruktor Automatyki

Ponadto w firmie stanowisko pracy czeka również na konstruktora mechanika. Ten powinien dysponować dyplomem szkoły wyższej technicznej o profilu związanym z budową maszyn. W jego przypadku wymagane są również m.in. znajomość programu modelowania 3D, komunikatywny angielski oraz doświadczenie w konstrukcji maszyn:

Konstruktor Mechanik

Wykształcenie wyższe oraz biegła znajomość języka obcego (pod uwagę brane są przede wszystkim angielski, niemiecki i francuski – w zależności od profilu stanowiska), a przy tym doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników, jak i w samym handlu to atuty w zgłaszaniu swoich kandydatur na stanowisko specjalisty w firmie Pronar do działu związanego z handlem i marketingiem. Oczywistością w tym przypadku są także mocne strony jak kilkuletnie doświadczenie i posiadanie prawa jazdy kategorii B.

W dziale związanym z logistyką od potencjalnego kandydata na stanowisko kupca oczekuje się minimum trzyletniego doświadczenia zawodowego i jest to warunek konieczny. Ponadto należy posiadać wykształcenie wyższe kierunkowe oraz posługiwać się językiem angielskim. Istotne są również dobra organizacja pracy i odporność na stres.

Stanowisko głównego księgowego w firmie Pronar przypadnie osobie o wykształceniu wyższym ekonomicznym, najlepiej ze specjalizacją z rachunkowości. Niezbędne będą również m.in. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i o podobnym profilu, znajomość języka angielskiego, programów branżowych oraz procedur celnych.

Mistrz produkcji, lakiernik, ślusarz, operator CNC czy frezer – to tylko niektóre ze stanowisk przewidzianych w dziale produkcji w przedsiębiorstwie. O ile od pierwszego z wymienionych firma oczekuje wykształcenia wyższego kierunkowego oraz niezbędnego doświadczenia, a także znajomości procesów produkcyjnych, o tyle w przypadku pozostałych miejsc pracy wystarczy wykształcenie techniczne lub zawodowe.

Aktualne oferty pracy w firmie oraz szczegóły dotyczące wskazanych powyżej stanowisk znajdują się na stronie www.pronar.pl.

Marta Drozdowska-Bednarz
marta.d@bialystokonline.pl

Polecamy
Gorbaks Pomniki z granitu
Gorbaks Pomniki z granituul. Sobolewska 9
15-509 Sobolewo k. Białegostoku

Więcej informacji
774 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39