Rok temu na okładce, dziś jest ambasadorem. O kim mowa?

2020.02.20 14:46
Pochodząca z Łap Aleksandra Kondratowicz, znana w sieci jako ALEXDARG najpierw gościła na okładce ogólnopolskiego magazynu ślubnego, teraz została ambasadorką największych w Polsce targów ślubnych. Odbędą się one już 1 marca.
Rok temu na okładce, dziś jest ambasadorem. O kim mowa?
Fot: ALEXDARG

ALEXDARG ambasadorem prestiżowych targów

Podlaska blogerka modowa ALEXDARG, a dokładniej Aleksandra Kondratowicz, została ambasadorem zbliżających się wielkimi krokami targów ślubnych, które zaplanowano w dniu 1 marca 2020 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. To będzie już piąta edycja, która zapewne i tym razem przyciągnie rzesze odwiedzających. Targi Ślubne Wedding to najliczniej odwiedzane targi, jakie są organizowane w Polsce. Dodatkowo od lat cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem wystawców z całej branży ślubnej.

Marcowa edycja Targów Ślubnych Wedding w jeden dzień i w jednym miejscu skoncentruje najlepszych wystawców z branży z całej Polski, oferujących produkty i usługi na najwyższym poziomie. Na 4 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby ofert przygotowanej specjalnie na to wydarzenie.

Targi do odpowiedź na poszukiwania młodych par pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady. Będzie można poznać nieznanych dotąd projektantów, wedding planner’ów i dziesiątki firm, dzięki którym słowa "ślub i wesele" nabierają zupełnie nowych znaczeń. Ponadto warszawskie targi udowadniają, że w polskiej branży ślubnej i okołoślubnej dzieje się naprawdę wiele. Tutaj nacisk jest położony na wszystko, co modne i na światowym poziomie.

W programie zaplanowano również przegląd najlepszych zespołów weselnych oraz przegląd najciekawszych ślubnych samochodów. Ponadto specjaliści z branży ślubnej poprowadzą panele i warsztaty. W specjalnej strefie uroda i zdrowie na odwiedzających będą czekać eksperci różnych specjalizacji: styliści fryzur, barberzy, makijażyści, styliści paznokci, kosmetolodzy, dietetycy, trenerzy personalni, stomatolodzy i specjaliści od medycyny estetycznej.

Rok temu znalazła się na okładce

Przypominamy, że to nie pierwsze zderzenie ALEXDARG z branżą ślubną. Rok temu blogerka pojawiła się na swojej pierwszej okładce - najpopularniejszego magazynu o tematyce ślubnej w Polsce "Wedding".

Z tej okazji zadaliśmy jej wówczas kilka pytań, między innymi o jej odczucia w związku z całą sesją oraz jej przebiegiem. Całość można przeczytać tutaj: ALEXDARG na okładce ogólnopolskiego magazynu. To duży sukces WYWIAD.

Aleksandra Kondratowicz to polska ambasadorka marki Schwarzkopf LIVE biorąca udział w kampanii reklamowej w Paryżu. Od kwietnia 2016 roku prowadzi bloga pod szyldem ALEXDARG. W 2017 roku została nominowana w plebiscycie Osobowość Roku Województwa Podlaskiego. Jej zdjęcie przeistoczyło się w warszawski mural będący częścią kampanii smartphonów HTC.

Współpracuje z takimi markami, jak Armani Beauty, Lancôme (tytuł #KobietaLancome), Yves Saint Laurent. Jako jedyna polska blogerka była ambasadorką dni francuskich w Polsce FRENCH TOUCH 2016. W 2018 roku jej stylizacja została wyróżniona przez koncern Warner Bros. Gości w występach telewizyjnych, uczestniczy w pokazach polskich projektantów.

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

1086 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39