Rower dla Zdanowicza i artystyczne zlecenia. Rok 2020 był dla nich znacznie kreatywniejszy

2021.01.22 07:37
Firma z Sowlan, w roku 2020 realizowała więcej nietypowych i artystycznych zleceń, co ujawniło w załodze pokłady kreatywności.
Rower dla Zdanowicza i artystyczne zlecenia. Rok 2020 był dla nich znacznie kreatywniejszy
Fot: Alu-frost

Artystyczne zlecenia

Firma Alu-frost z Sowlan to producent nakładek na zderzaki i progi samochodowe. Zakład od prawie 20 lat specjalizuje się także w cięciu laserem, a rok ubiegły był dla nich nieco inny niż wcześniejsze.

- Można powiedzieć, że ten rok upłynął pod znakiem kreatywności. Wykonaliśmy bardzo wiele unikatowych tabliczek adresowych, statuetek na indywidualne zamówienie czy elementów wyposażenia wnętrz. Otrzymaliśmy też zlecenia na ciekawe dekory ścienne od różnych kontrahentów - mówi Piotr Świrko, prezes Alu-frost.

Poprzez tworzenie nietypowych i artystycznych zleceń, firma zaczęła produkować więcej gadżetów tj.: stojaki na wino, kwietniki, a nawet zegary.

- Jednym z najciekawszych wyzwań była współpraca z Adamem Zdanowiczem, cenionym twórcą rowerów customowych. Od lat zleca nam produkcję elementów do swoich jednośladów. Tegoroczny jednak był zupełnie wyjątkowy. Po pierwsze dlatego, że inspiracją była nasza firma, po drugie dlatego, że pieniądze z jego licytacji wsparły Fundację "Pomóż im", opiekującą się dziećmi z nieuleczalnymi chorobami - wyjaśnia Piotr Świrko.

Rower sprzedany został na początku grudnia za 5,5 tys. zł. 

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1581 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39