Rozgadane dzieci poszukiwane przez Radio Jard II

2012.11.27 00:00
Pierwsza na świecie, dynamicznie rozwijająca się, dziecięco-młodzieżowa rozgłośnia radiowa - Radio JARD II 1 ogłasza casting na nowych prezenterów.
Rozgadane dzieci poszukiwane przez Radio Jard II
Fot: Radio Jard

Stacja poszukuje uczniów w wieku od 13 do 17 lat, którzy chcieliby spróbować swoich sił przed mikrofonem. Idealne kandydatki i kandydaci to osoby kreatywne, osiągające dobre wyniki w nauce, mające dobrą dykcję, ciekawą osobowość i wolny czas, który mogłyby przeznaczyć na przygotowywanie i prowadzenie własnych audycji na żywo. Każdy młody adept sztuki radiowej, który zostanie wyłoniony w drodze castingu, pozna od kuchni zasady funkcjonowania profesjonalnej stacji radiowej i będzie czynnie uczestniczył w kształtowaniu jej wizerunku.

Zainteresowani powinni napisać kilka słów o sobie i przesłać swoją wiadomość na adres mailowy Redaktora Naczelnego JARD Media - Wojciecha Kuczyńskiego: wojtekkuczynski@onet.eu i wkuczynski@jard.pl. W treści maila należy koniecznie zawrzeć bezpośredni numer telefonu kontaktowego do kandydata na prezentera. Zgłoszenia są przyjmowane tylko do najbliższej niedzieli, 2 grudnia.

Magdalena Gorbacz
magda.g@bialystokonline.pl

1357 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39