Rozłóż się na dywanie i posłuchaj muzyki

2020.07.24 08:01
Czas na Piąty Domowy Salon Ambientu. Muzyki - i to bez wychodzenia z domu - można będzie posłuchać w niedzielę (26.07).
Rozłóż się na dywanie i posłuchaj muzyki
Fot: Up To Date Festival/FB
Podczas Czwartego Domowego Salonu Ambientu zagrał Bartosz Dziadosz

"Kontynuujemy serię Domowych Salonów Ambientu. Niezależnie od tego gdzie jesteście, chcemy dostarczać Wam najlepszą muzykę. Nadal jednak nie możemy spotkać się z Wami na regularnych Salonach Ambientu w całej Polsce. Dlatego zdecydowaliśmy się po raz kolejny wyjść sytuacji naprzeciw" - piszą organizatorzy cyklu.

Domowy Salon Ambientu to jedyny taki salon, gdzie nie obowiązuje limit miejsc, bowiem uczestnicy wygodnie rozłożą się na dywanach i poduszkach w swoich domach, przy akompaniamencie muzyki ambientalnej i innej znanej z Salonów Ambientu.

Ambient na rodzimej scenie kulturalnej gości na większą skalę dzięki Up To Date Festival już od dekady. Dziś, dzięki konsekwencji i wsparciu publiczności, możemy cieszyć się jednymi z najciekawszych wydarzeń muzycznych w kraju.

Cykl wydarzeń o nazwie "Salon Ambientu" rozpoczął się w Białymstoku i wywodzi się z działań festiwalu Up To Date oraz kolektywu Technosoul. Dotychczas odbyło się kilkadziesiąt edycji w wielu miastach Polski. Organizując Salony Ambientu, organizatorzy skupiają się na promocji takich gatunków jak ambient, modern classical, IDM, a nawet noise. Kulminacyjnym momentem roku jest Centralny Salon Ambientu odbywający się w ramach festiwalu Up To Date rokrocznie we wrześniu.

Na kolejnym Domowym Salonie Ambientu zagra Grzegorz Bojanek. To artysta zajmujący się tworzeniem oraz promocją polskiej muzyki ambient, elektronicznej i eksperymentalnej. Współzałożyciel polsko-chińskiego projektu "ChoP", gdzie wraz z Zen Lu kontynuują poszukiwania na polu ambientu i techno. Twórca muzyki filmowej. Współpracował z reżyserami amerykańskimi i brytyjskimi.. Wydawał w Ohm Resistance (USA), Beats in Space (USA), N_Coded (PL) i wielu innych.

Transmisja wydarzenia rozpocznie się o godz. 20.00 na kanale YouTube Up To Date Festival.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1663 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39