Rusza kolejna edycja konkursu Technotalent

2019.09.09 12:01
Od 10 września rozpocznie się przyjmowanie zgłoszeń do udziału w szóstej edycji konkursu Technotalent.
Rusza kolejna edycja konkursu Technotalent
Fot: materiały organizatora
Zdjęcie z ubiegłorocznej edycji

Od wtorku można zgłaszać się do konkursu Technotalent. To już kolejna edycja, poprzednie wyłoniły wielu zdolnych białostoczan. Organizatorem największego w regionie konkursu dla utalentowanych technicznie młodych ludzi jest Fundacja Technotalenty.

Celem konkursu jest identyfikacja utalentowanych technicznie młodych osób, promocja ich unikatowych projektów oraz stwarzanie Technotalentom perspektyw rozwoju dzięki współpracy z wiodącymi przedsiębiorstwami z regionu.

Kategorie, w których można się zgłaszać, to: Technika, Biznes, Wyzwanie Społeczne, Design, Technotalent Politechniki Białostockiej 2019, Technotalent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2019. Podobnie jak w poprzednich latach zostanie również przyznana nagroda dla najlepszego zespołu uczniowskiego i opiekuna zwycięskiego projektu uczniowskiego. W konkursie Technotalent 2019 do wygrania są nagrody finansowe, których łączna wartość wynosi 53 000 zł oraz nagrody specjalne.

Dodatkowo zwycięzcy ze wszystkich kategorii konkursu Technotalent 2019 otrzymają nagrodę w postaci możliwości uczestnictwa w 2-dniowym specjalistycznym szkoleniu "Akademia Zarządzania Talentami" organizowaną przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Konkurs będzie realizowany w formule etapowej, a udział w nim polega na wypełnieniu formularza i nadesłaniu filmu lub prezentacji przedstawiających projekt już zrealizowany, w trakcie realizacji lub planowany w przyszłości.

Projekty można zgłaszać od 10 września. Przyjmowanie zgłoszeń kończy się 15 października.

Ogłoszenie listy laureatów oraz wręczenie nagród laureatom i finalistom konkursu nastąpi w trakcie gali finałowej, która odbędzie się 10 grudnia w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Sprawdź szczegóły: Konkurs Technotalent 2019

Paulina Górska
24@bialystokonline.pl

1078 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39