Rusza nabór do Rockowań 2023

2023.04.01 08:01
Rockowania to największy przegląd zespołów rockowych w regionie organizowany przez Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku. Udział mogą wziąć zespoły amatorskie z województwa podlaskiego, niezwiązane kontraktem płytowym ani inną umową wydawniczą.
Rusza nabór do Rockowań 2023
Fot: Joanna Krukowska/Podlaski Instytut Kultury
Rockowania 2020

Przed nami kolejna edycja Rockowań. To największy w naszym województwie przegląd amatorskich zespołów grających muzykę rockową.

W konkursie wystartować mogą grupy, które nie są związane kontraktem płytowym lub inną umową wydawniczą.

Wypełnioną kartę zgłoszenia wraz z dołączoną i opisaną (wykonawca, tytuł) płytą CD (demo), zawierającą nagrania 3 własnych utworów, należy przesyłać od 1 do 30 kwietnia pocztą, pod adres:
Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku, ul. św. Rocha 14, 15-879 Białystok lub drogą elektroniczną na adres: rockowania@pikpodlaskie.pl.

O zakwalifikowaniu do eliminacji powiatowych, terminie koncertu i jego lokalizacji (powiat, z którego pochodzi zespół lub najbliżej położony od obszaru jego działalności) zespoły zostaną powiadomione do 10 maja. Eliminacje powiatowe odbędą się w maju i czerwcu, zaś półfinały 16 i 23 września. Finał będzie miał miejsce 21 października.

Główną nagrodą przeglądu jest 5 tys. zł, a laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają odpowiednio 3 tys. i 2 tys. zł.

Regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej Podlaskiego Instytutu Kultury.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

905 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39