Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Legią

2022.05.04 15:00
Jagiellonia Białystok w sezonie 2021/2022 rozegra przy ul. Słonecznej jeszcze tylko jeden mecz. Będzie to starcie z warszawską Legią.
Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Legią
Fot: Grzegorz Chuczun

Na 3 kolejki przed końcem rozgrywek Duma Podlasia ma nad strefą spadkową 5 oczek przewagi. Kibice białostockiego klubu nie mogą być więc pewni tego, że w batalii 2022/2023 Żółto-Czerwoni nadal będą występować na szczeblu PKO Ekstraklasy. By w ekipie mającej swą siedzibę przy ul. Jurowieckiej nie doszło do trzęsienia ziemi, drużyna prowadzona przez Piotra Nowaka jeszcze przynajmniej raz musi zapunktować.

Jagiellonii pozostały wyjazdowe mecze z Wisłą Kraków i Górnikiem Łęczna oraz domowa potyczka z Legią. Sprzedaż biletów na prestiżowe starcie z warszawskim zespołem, które będzie swego rodzaju pożegnaniem z piłkarzami na czas letniej przerwy, właśnie ruszyła.

Ceny wejściówek wahają się od 5 zł (bilety dziecięce na sektory Ultra, Rodzinny, Łuk i Niepełnosprawni) do 210 zł. Najwięcej kosztuje bilet wstępu na sektor Super Vip z cateringiem.

Wejściówki można kupić stacjonarnie w takich miejscach, jak: Jaga Fan Shop (Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20), sklep Cescom (ul. Kręta 14), sklep ITONER (ul. św. Mikołaja 1/lokal 3), saloniki Kolportera oraz internetowo przez serwis bilety.jagiellonia.pl.

Warto przypomnieć, że obywatele Ukrainy mają prawo do odebrania bezpłatnych biletów na mecz z Legią Warszawa na sektory Prosta, Bok, Ultra, Rodzinny, Łuk i sektor Niepełnosprawnych. Darmowe bilety można otrzymać wyłącznie w punktach stacjonarnej sprzedaży po okazaniu dokumentu potwierdzającego obywatelstwo ukraińskie.

Domowy pojedynek z Legią odbędzie się 13 maja. Początek spotkania zaplanowano na godz. 20.30.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1779 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39