Ruszyła sprzedaż biletów na pierwsze mecze Jagiellonii w nowym sezonie

2022.07.08 09:45
W 1. i 2. kolejce PKO Ekstraklasy Duma Podlasia podejmie na własnym terenie Piasta Gliwice oraz Widzew Łódź. Bilety na te spotkania są już w sprzedaży.
Ruszyła sprzedaż biletów na pierwsze mecze Jagiellonii w nowym sezonie
Fot: Grzegorz Chuczun

Jagiellonia Białystok przed startem nowych rozgrywek ruszyła z akcją "Antyinflacja", która miała zachęcić kibiców do tego, by ci w jak najokazalszej liczbie zdecydowali się na zakup karnetów. Abonament z 15-procentową zniżką nabyło blisko 2500 osób.

Od czwartku (7 lipca) od godz. 19.20 fani mają też już możliwość pozyskiwania pojedynczych wejściówek na pierwsze domowe spotkania w sezonie 2022/2023. Bilety na mecz z Piastem Gliwice (na sektory Ultra/Rodzinny/Łuk) kosztują od 10 zł (bilet dziecięcy) do 35 zł (bilet normalny), natomiast ceny wejściówek na Prostą i Bok wahają się od 10 do 45 zł. Warto zaznaczyć, że w dniu meczu, a więc 16 lipca, stawki będą nieco wyższe.

Z kolei zaplanowany na 22 lipca pojedynek z Widzewem należy do grona starć "premium". Na tę potyczkę bilety we wcześniejszym terminie (na sektory Ultra/Rodzinny/Łuk) kosztują od 15 zł (bilet dziecięcy) do 40 zł (bilet normalny), a wejście na Prostą i Bok jest możliwe za 40 zł (bilet ulgowy) lub 50 zł (bilet normalny). Dzieci mogą zająć miejsce na wspomnianych sektorach za 15 zł. Do grona spotkań z podwyższonym cennikiem w rundzie jesiennej należą jeszcze mecze z Lechem Poznań i Legią Warszawa.

Warto też wspomnieć o niektórych nowościach i zmianach. W cenę biletu na strefę VIP wliczone są: możliwość obejrzenia meczu z trybun 1, 2, 3 oraz 4, nielimitowane piwo niskoprocentowe (w przypadku meczów bez podwyższonego ryzyka) lub piwo bezalkoholowe (w przypadku meczów o podwyższonym ryzyku), a także przekąski, zaś Sektor Rodzinny został przeniesiony na ten oznaczony numerem 14. Bilet dziecięcy obejmuje osoby poniżej 14. roku życia, natomiast wejściówki ulgowe przysługują seniorom (osoby powyżej 60. roku życia), posiadaczom Karty Dużej Rodziny, młodzieży uczącej się lub studiującej do 26. roku życia oraz osobom niepełnosprawnym.

Bilety można nabywać drogą elektroniczną lub stacjonarnie w punktach sprzedaży (Jaga Fan Shop - Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20; saloniki Kolportera; salon Canal Plus Białystok - ul. Jurowiecka 44; sklep Cescom - ul. Kręta 14).

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1302 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39