Są wyniki sekcji zwłok Katarzyny Dobreńko

2013.05.24 00:00
Prokuratura Rejonowa w Bielsku Podlaskim próbuje ustalić przyczyny śmierci 28-letniej białostoczanki.
Są wyniki sekcji zwłok Katarzyny Dobreńko
Fot: KWP Białystok

Sprawę śmierci Katarzyny Dobreńko próbuje wyjaśnić Prokuratura Rejonowa w Bielsku Podlaskim. Po przeprowadzonej już sekcji zwłok wiadomo, że znalezione w rzece ciało to Katarzyna Dobreńko. Śledztwo będzie bardzo trudne. Biegłym nie udało się ustalić, co było przyczyną śmierci dziewczyny i kiedy dokładnie nastąpił zgon.

- Biegły stwierdził na ciele brak zmian pourazowych. Ze względu na rozkład zwłok nie był w stanie określić przyczyny śmierci - mówi Adam Naumczuk z Prokuratury Rejonowej w Bielsku Podlaskim.

Mimo że na chwilę obecną nie ma przesłanek, że w śmierci Katarzyny Dobreńko mogły brać udział osoby trzecie, to śledczy nie wykluczają takiej możliwości. Obecnie trwa śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci dziewczyny.

Przypomnijmy, że Katarzyna Dobreńko zaginęła 10 kwietnia. Po ponad 40 dniach poszukiwań zaginionej kobiety jej zwłoki znalazł przypadkowy wędkarz w rzece Narew.

W czwartek (23.05) odbyły się liturgia w cerkwi pw. Wszystkich Świętych przy ul. Wysockiego, a po niej pogrzeb młodej białostoczanki na cmentarzu parafialnym.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1682 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39