Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku. W sobotę drugi etap rywalizacji

2017.03.23 14:07
W najbliższą sobotę rozegrana zostanie II runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku. Tym razem kierowcy będą się ścigać na płycie lotniska na Krywlanach.
Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku. W sobotę drugi etap rywalizacji
Fot: Grzegorz Chuczun

Cykl Samochodowych Mistrzostw Białegostoku to impreza, w której może wziąć udział każdy, gdyż skierowana jest do kierowców amatorów. Aby uczestniczyć w zawodach, wystarczy mieć sprawne auto, ważne ubezpieczenie OC oraz pilota.

I runda SMB, do której zaliczane było IV Zimowe Grand Prix Białegostoku, rozegrana została 25 lutego na parkingu stadionu miejskiego. Składały się na nią cztery próby sprawnościowe, z którymi najlepiej poradziła sobie załoga Tomasz Wasilewski i Emil Borek jadąca mitsubishi lancer evo X. W zawodach wzięło udział aż 46 ekip.

Tym razem rywalizacja przeniesie się na Krywlany, gdzie na lotnisku uczestnicy zmierzą się w sześciu próbach sportowych, z których dwie przeprowadzone zostaną w innej konfiguracji, co zapewni jeszcze większą dawkę emocji niż dotychczas. Warto zatem udać się na arenę sobotnich zmagań, nawet jeśli nie bierze się udziału w zawodach. Zwłaszcza że na kolejną rundę cyklu przyjdzie nam czekać prawie 2 miesiące.

Start imprezy zaplanowany jest na godz. 11.00.

Patronem medialnym wydarzenia jest BiałystokOnline.

Więcej informacji: 2. Runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
985 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39