651 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga

2016.11.04 09:14, Aktualizacja: 2016.11.06 20:56
Jagiellonia Białystok pokonała wicemistrza Polski 2:0, natomiast rezerwy białostockiego klubu wygrały z ŁKS-em Łomża w derbach Podlasia. Oto wyniki weekendowych spotkań w czterech najwyższych piłkarskich ligach w kraju.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga
Fot: Grzegorz Chuczun

Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka

Piątek (4.11)


Wisła Płock – Arka Gdynia 0:0

Ruch Chorzów – Lech Poznań 0:5 (0:2)
Bramki: Darko Jevtić 37, Dawid Kownacki 41, Radosław Majewski 59, Marcin Robak 67k, Szymon Pawłowski 86

Sobota (5.11)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Korona Kielce 1:3 (1:1)
Bramki: Vlastimir Jovanović 41 - Radek Dejmek 22, Serhij Pyłypczuk 68, Nabil Aankour 75

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice 2:0 (1:0)
Bramki: Taras Romanczuk 33, Przemysław Frankowski 89

Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin 1:1 (1:1)
Bramki: Rafał Wolski 9 - Adam Frączczak 45k

Niedziela (6.11)

Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin 2:1 (0:1)
Bramki: Lasza Dwali 71, Alvarinho 88 - Kamil Dankowski 6sam.

Wisła Kraków – Górnik Łęczna 3:2 (2:1)
Bramki: Rafał Boguski 8, 33, 62 - Krzysztof Danielewicz 39, Szymon Drewniak 59k

Legia Warszawa – Cracovia 2:0 (1:0)
Bramki: Nemanja Nikolić 43, Miroslav Radović 90

Tabela po 15 kolejkach

1. Jagiellonia Białystok 15 30 27:10
2. Lechia Gdańsk 15 30 23:18
3. Zagłębie Lubin 15 24 23:15
4. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 15 24 16:20
5. Legia Warszawa 15 22 23:18
6. Lech Poznań 15 22 20:16
7. Pogoń Szczecin 15 21 22:17
8. Śląsk Wrocław 15 21 19:16
9. Arka Gdynia 15 20 16:15
10. Wisła Kraków 15 18 19:26
11. Cracovia 15 17 23:19
12. Piast Gliwice 15 17 16:24
13. Korona Kielce 15 17 19:34
14. Wisła Płock 15 16 16:19
15. Górnik Łęczna 15 14 17:21
16. Ruch Chorzów 15 14 18:29

I liga – 16. kolejka

Piątek (4.11)


GKS Katowice – Olimpia Grudziądz 1:0 (1:0)
Bramka: Dawid Abramowicz 34

Znicz Pruszków – MKS Kluczbork 1:0 (0:0)
Bramka: Maciej Mysiak 73

Sobota (5.11)

Stomil Olsztyn – Bytovia Bytów 3:1 (2:1)
Bramki: Grzegorz Lech 34, Łukasz Jegliński 45, Krzysztof Szewczyk 55 - Łukasz Wróbel 5k

Chojniczanka Chojnice – Wigry Suwałki 3:2 (1:0)
Bramki: Piotr Kieruzel 16, Wojciech Lisowski 69, Paweł Zawistowski 73 - Kamil Adamek 47, Kamil Zapolnik 65

Wisła Puławy – Sandecja Nowy Sącz 0:0 (0:0)

Stal Mielec – GKS Tychy 3:2 (0:1)
Bramki: Krystian Getinger 77, Mateusz Cholewiak 86, Sebastian Szczepański 90 - Daniel Tanżyna 31, Łukasz Grzeszczyk 76

Pogoń Siedlce – Miedź Legnica 0:4 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Jędrych 28sam., Damian Rasak 57, Wojciech Łobodziński 76, Paul Batin 90

Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów 0:2 (0:0)
Bramki: Konrad Kaczmarek 78, Mateusz Machaj 85

Niedziela (6.11)

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Zabrze 3:3 (1:1)
Bramki: Tomasz Podgórski 42, Damian Chmiel 62, Szymon Lewicki 78 - David Ledecky 44, Dawid Plizga 58k, Szymon Matuszek 90

Tabela po 16 kolejkach

1. GKS Katowice 16 32 19:8
2. Chojniczanka Chojnice 16 31 29:20
3. Zagłębie Sosnowiec 16 29 30:21
4. Miedź Legnica 16 24 21:11
5. Sandecja Nowy Sącz 16 24 18:13
6. Pogoń Siedlce 16 23 14:17
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała 16 21 17:15
8. Górnik Zabrze 16 21 20:18
9. Bytovia Bytów 16 21 22:22
10. Wigry Suwałki 16 20 22:22
11. Chrobry Głogów 16 20 25:26
12. Stal Mielec 16 20 16:24
13. Wisła Puławy 16 18 20:25
14. Stomil Olsztyn 15 18 20:12
15. Olimpia Grudziądz 16 18 21:24
16. Znicz Pruszków 16 15 12:23
17. GKS Tychy 16 14 14:25
18. MKS Kluczbork 15 10 12:26

II liga – 16. kolejka

Piątek (4.11)

ROW 1964 Rybnik – Siarka Tarnobrzeg 0:1 (0:0)
Bramka: Marcin Stefanik 65

Sobota (5.11)

Odra Opole – Raków Częstochowa 1:1 (0:0)
Bramki: Dawid Wolny 76 - Przemysław Oziębała 82

Olimpia Elbląg – Olimpia Zambrów 2:0 (0:0)
Bramki: Paweł Piceluk 47, Damian Szuprytowski 68

GKS Bełchatów – Rozwój Katowice 1:0 (1:0)
Bramka: Patryk Rachwał 20k

Legionovia Legionowo – Radomiak Radom 0:1 (0:1)
Bramka: Bartosz Sulkowski 21

Warta Poznań – Błękitni Stargard Szczeciński 2:1 (2:1)
Bramki: Jakub Kiełb 7, Adrian Szynka 20 - Maciej Więcek 11

Polonia Warszawa – Kotwica Kołobrzeg 2:0 (1:0)
Bramki: Michał Zapaśnik 22, Marcin Kluska 64

Niedziela (6.11)

Gryf Wejherowo – Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1)
Bramki: Kamil Łączek 23, Michał Czarny 70

Stal Stalowa Wola – Polonia Bytom 1:0 (1:0)
Bramka: Adrian Dziubiński 35

Tabela po 16 kolejkach

1. Odra Opole 16 33 27:11
2. Raków Częstochowa 15 31 30:13
3. Radomiak Radom 16 31 20:15
4. Siarka Tarnobrzeg 16 26 28:20
5. Puszcza Niepołomice 16 25 15:9
6. Olimpia Zambrów 16 22 16:23
7. Błękitni Stargard Szczeciński 16 21 20:17
8. Olimpia Elbląg 16 21 25:24
9. Legionovia Legionowo 16 20 21:19
10. Stal Stalowa Wola 15 20 18:22
11. Gryf Wejherowo 16 18 20:25
12. GKS Bełchatów 16 18 20:18
13. Polonia Warszawa 16 17 15:17
14. Warta Poznań 16 16 19:33
15. ROW 1964 Rybnik 16 15 14:19
16. Kotwica Kołobrzeg 16 14 16:25
17. Rozwój Katowice 16 14 14:19
18. Polonia Bytom 16 13 14:23

III liga gr. I – 15. kolejka

Piątek (4.11)


Jagiellonia II Białystok – ŁKS 1926 Łomża 2:0 (1:0)
Bramki: Patryk Klimala 15, Emil Łupiński 55

Sobota (5.11)

Sokół Aleksandrów Łódzki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Stępień 89 - Sebastian Olczak 42

Huragan Wołomin – Pelikan Łowicz 0:4 (0:2)
Bramki: Jurij Hłuszko 6, 21, 70, Bartosz Bujalski 89

Huragan Morąg – Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:0 (0:0)

MKS Ełk – Concordia Elbląg 1:3 (0:1)
Bramki: Daniel Świderski 78 - Hubert Otręba 31, Martin Strach 72, 90

Sokół Ostróda – Motor Lubawa 2:0 (1:0)
Bramki: Robert Hirsz 25, Sebastian Pączko 67

Niedziela (6.11)

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Widzew Łódź 3:2 (0:2)
Bramki: Kamil Jackiewicz 60, Damian Kostkowski 77, Michał Miller 80 - Mateusz Michalski 18, Adrian Budka 34

ŁKS Łódź – Legia II Warszawa 1:1 (1:0)
Bramki: Jewhen Radionow 45 - Tomasz Nawotka 60

Ruch Wysokie Mazowieckie – Ursus Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki: Tomasz Chałas 36k, Mateusz Muszyński 68

Tabela po 15 kolejkach

1. ŁKS Łódź 15 37 30:5
2. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15 32 37:17
3. Legia II Warszawa 14 28 30:18
4. Widzew Łódź 14 28 25:15
5. Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 26 31:15
6. Ursus Warszawa 15 23 23:17
7. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 23 18:11
8. Pelikan Łowicz 14 22 17:14
9. Jagiellonia II Białystok 15 21 15:20
10. Huragan Morąg 15 20 19:12
11. ŁKS 1926 Łomża 15 18 14:13
12. Concordia Elbląg 15 18 22:22
13. Sokół Ostróda 15 18 19:20
14. Sokół Aleksandrów Łódzki 15 16 16:19
15. Ruch Wysokie Mazowieckie 15 14 14:34
16. MKS Ełk 15 14 18:21
17. Huragan Wołomin 15 10 9:38
18. Motor Lubawa 15 1 6:52

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.