Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I i II liga, a także CLJ

2018.08.03 10:33, Aktualizacja: 2018.08.06 21:33
Po pucharowym boju z Rio Ave Jagiellonia Białystok zmierzyła się w lidze z Wisłą Kraków. Równie ciekawy mecz zapowiadał się w Warszawie, gdzie Legia podejmowała Lechię Gdańsk, choć tam ostatecznie gole nie padły.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I i II liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

Lotto Ekstraklasa - 3. kolejka

Piątek (3.08)


Wisła Płock - Korona Kielce 1:2 (0:0)
Bramki: Oliveira Carlitos 90+7 - Elia Soriano 53k, Ivan Jukić 90+1

Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin 3:0 (1:0)
Bramki: Tomasz Hołota 5sam., Konrad Wrzesiński 84, Zarko Udovicić 90

Sobota (4.08)

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2:1 (1:1)
Bramki: Joel Valencia 23, Tom Hateley 83 - Patryk Tuszyński 33

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 0:0 (0:0)

Niedziela (5.08)

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0:1 (0:0)
Bramka: Pedro Tiba 82

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:0 (0:0)
Bramka: Roman Bezjak 60

Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1:3 (1:0)
Bramki: Mateusz Piątkowski 27 - Dani Suarez 73, Igor Angulo 76, Szymon Żurkowski 87

Poniedziałek (6.08)

Cracovia - Arka Gdynia 0:0 (0:0)

Tabela po 3 kolejkach

1. Piast Gliwice 3 9 3 0 0 6:2
2. Lech Poznań 3 9 3 0 0 5:1
3. Zagłębie Lubin 3 6 2 0 1 6:4

4. Jagiellonia Białystok 3 6 2 0 1 3:1
5. Górnik Zabrze 3 5 1 2 0 5:3
6. Lechia Gdańsk 3 5 1 2 0 2:1
7. Śląsk Wrocław 3 4 1 1 1 4:3
8. Korona Kielce 3 4 1 1 1 4:4
9. Wisła Kraków 3 4 1 1 1 2:2
10. Legia Warszawa 3 4 1 1 1 3:4
11. Zagłębie Sosnowiec 3 3 1 0 2 5:4
12. Miedź Legnica 3 3 1 0 2 3:5
13. Arka Gdynia 3 2 0 2 1 0:2
14. Wisła Płock 3 1 0 1 2 3:5
15. Cracovia 3 1 0 1 2 1:5
16. Pogoń Szczecin 3 0 0 0 3 0:6



Fortuna I Liga - 3. kolejka

Piątek (3.08)

Odra Opole - Wigry Suwałki 2:2 (1:1)
Bramki: Mariusz Rybicki 31, Jakub Moder 51 - Piotr Kwaśniewski 13, Serafin Szota 63sam.

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 2:1 (1:0)
Bramki: Wojciech Trochim 11, Hubert Wołąkiewicz 78k - Piotr Malinowski 68

GKS Katowice - GKS Tychy 1:1 (1:1)
Bramki: Daniel Rumin 33 - Daniel Tanżyna 20

Sobota (4.08)

GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:10
Bramki: Hubert Tomalski 9, Krzysztof Drzazga 46

Warta Poznań - Stal Mielec 1:0 (1:0)
Bramka: Krzysztof Biegański 21

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
Bramki: Vladislavs Gutkovskis 90 - Jan Sobociński 56

Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz 0:0 (0:0)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn 1:3 (0:1)
Bramki: Łukasz Sołowiej 50sam. - Grzegorz Lech 16, Piotr Głowacki 63, 67

Niedziela (5.08)

Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 0:3 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Garzeł 3sam., Michał Jakóbowski 68, 85

Tabela 3 kolejkach

1. Bytovia Bytów 3 7 2 1 0 5:1
2. Odra Opole 3 7 2 1 0 5:3

3. Puszcza Niepołomice 3 6 2 0 1 3:3
4. Chojniczanka Chojnice 3 5 1 2 0 6:5
5. Wigry Suwałki 3 5 1 2 0 5:4
6. GKS Katowice 3 4 1 1 1 2:2
7. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3 4 1 1 1 4:4
8. ŁKS Łódź 3 4 1 1 1 2:2
9. Raków Częstochowa 3 4 1 1 1 6:4
10. Stomil Olsztyn 2 4 1 1 0 3:1
11. Warta Poznań 2 4 1 1 0 2:1
12. Stal Mielec 3 3 1 0 2 2:2
13. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 3 1 0 2 3:5
14. Chrobry Głogów 3 2 0 2 1 1:2
15. GKS Tychy 3 2 0 2 1 3:4
. Sandecja Nowy Sącz 3 2 0 2 1 3:4
17. GKS 1962 Jastrzębie 3 1 0 1 2 3:6
18. Garbarnia Kraków 3 1 0 1 2 1:6



II liga - 2. kolejka

Piątek (3.08)

ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 1:2 (0:1)
Bramki: Marek Krotofil 59 - Dawid Dzięgielewski 15, Kamil Bętkowski 75

Sobota (4.08)

Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 1:1 (1:0)
Bramki: Filip Karmański 27 - Przemysław Gałecki 90

Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 0:1 (0:0)
Bramka: Jakub Bojas 48k

Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Grudziądz 1:1 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Buczek 37 - Krzysztof Wicki 76

Resovia - Gryf Wejherowo 1:1 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Buczek 37 - Krzysztof Wicki 76

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 2:1 (1:0)
Bramki: Maciej Stefanowicz 42k, Artur Lenartowski 59 - Michał Kitliński 80

Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1:1 (0:1)
Bramki: LeAndro 61k - Patryk Mularczyk 41

Ruch Chorzów - Skra Częstochowa 4:0 (3:0)
Bramki: Artur Balicki 10, 49, Mateusz Bogusz 14, Michał Walski 36

Widzew Łódź - Znicz Pruszków 1:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Michalski 56 - Marcin Bochenek 83

Tabela po 3 kolejkach

1. Widzew Łódź 3 7 2 1 0 6:1
2. Elana Toruń 3 7 2 1 0 6:3
3. Radomiak Radom 3 7 2 1 0 4:1

4. Górnik Łęczna 3 7 2 1 0 6:4
5. Siarka Tarnobrzeg 3 6 2 0 1 2:2
6. Stal Stalowa Wola 3 6 2 0 1 4:3
7. Olimpia Grudziądz 3 6 2 0 1 4:2
9. Znicz Pruszków 3 4 1 1 1 4:4
10. Błękitni Stargard 3 4 1 1 1 3:3
11. GKS Bełchatów 3 3 1 2 0 3:1
12. Ruch Chorzów 3 3 1 0 2 4:3
13. Olimpia Elbląg 3 3 1 0 2 1:2
14. Rozwój Katowice 3 2 0 2 1 3:7
15. Resovia 3 1 0 1 2 3:6
16. Pogoń Siedlce 3 1 0 1 2 0:3
17. ROW 1964 Rybnik 3 0 0 0 3 1:4
18. Skra Częstochowa 3 0 0 0 3 1:7


GKS Bełchatów -2 punkty za zaległości finansowe.


Centralna Liga Juniorów

Sobota (4.08)

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 0:0 (0:0)

Korona Kielce - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
Bramka: Klaudiusz Marzec 79

Pogoń Szczecin - Elana Toruń 2:0 (0:0)
Bramki: Kacper Kozłowski 61, Hubert Turski 64

Śląsk Wrocław - Cracovia 3:1 (0:0)
Bramki: Bartosz Boruń 60, Piotr Samiec-Talar 83, Aleksander Paluszek 90k - Michał Rakoczy 52

Niedziela (5.08)

Motor Lublin - Legia Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki: Maciej Rosołek 34, Mateusz Szyszkowski 58

Escola Varsovia Warszawa - Arka Gdynia 3:0 (2:0)
Bramki: Ołeksandr Jacenko 29k, 43, Filip Karkowski 90

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok - przełożony na 21.08
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów - przełożony na 29.08

Tabela po 1. kolejce

1. Escola Varsovia Warszawa 1 3 1 0 0 3:0
2. Śląsk Wrocław 1 3 1 0 0 3:1
3. Pogoń Szczecin 1 3 1 0 0 2:0
. Legia Warszawa 1 3 1 0 0 2:0
5. Korona Kielce 1 3 1 0 0 1:0
6. Wisła Kraków 1 1 0 1 0 0:0
. Zagłębie Lubin 1 1 0 1 0 0:0
8. Jagiellonia Białystok 0 0 0 0 0 0:0
. Lech Poznań 0 0 0 0 0 0:0
. Ruch Chorzów 0 0 0 0 0 0:0
. Górnik Zabrze 0 0 0 0 0 0:0
12. GKS Bełchatów 1 0 0 0 1 0:1
13. Cracovia 1 0 0 0 1 1:3
14. Elana Toruń 1 0 0 0 1 0:2
. Motor Lublin 1 0 0 0 1 0:2
16. Arka Gdynia 1 0 0 0 1 0:3


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1243 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39