941 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2019.08.30 09:50, Aktualizacja: 2019.09.02 10:59
Tuż przed przerwą na mecze narodowych reprezentacji rozegrana została 7. kolejka PKO Ekstraklasy. W tej serii zmagań Jagiellonia zmierzyła się na wyjeździe z Koroną. Do skutku doszła też cała masa spotkań na niższych szczeblach rozgrywkowych.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 7. kolejka

Piątek (30.08)


Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)
Bramka: Dawit Schirtladze 55

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 0:2 (0:1)
Bramki: Ivan Runje 43, Jesus Imaz 58

Sobota (31.08)

Wisła Płock - ŁKS Łódź 2:1 (1:1)
Bramki: Grzegorz Kuświk 3, Giorgi Merebaszwili 75 - Łukasz Sekulski 18

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:2 (0:0)
Bramki: Jorge Felix 87k - Sławomir Peszko 55, Żarko Udovicić 69

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 4:2 (2:2)
Bramki: Michał Mak 19, Paweł Brożek 23, 84, Kamil Wojtkowski 58 - Sasa Zivec 27, Sasa Balić 37

Niedziela (1.09)

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:1 (1:1)
Bramki: Robert Pich 4 - Adam Buksa 22

Lech Poznań - Cracovia 1:2 (0:1)
Bramki: Paweł Tomczyk 88 - Cornel Rapa 27, Pelle van Amersfoort 68

Legia Warszawa - Raków Częstochowa 3:1 (2:0)
Bramki: Jarosław Niezgoda 5, 10, 52k - Tomas Petrasek 90+3

Tabela po 7 kolejkach

1. Śląsk Wrocław 7 15 4 3 0 10:5
2. Jagiellonia Białystok 7 14 4 2 1 14:7
3. Pogoń Szczecin 7 14 4 2 1 8:4
4. Cracovia 7 13 4 1 2 12:8
5. Legia Warszawa 6 13 4 1 1 10:6
6. Lech Poznań 7 11 3 2 2 12:9
7. Piast Gliwice 7 11 3 2 2 8:5
8. Wisła Kraków 7 10 3 1 3 11:7
9. Górnik Zabrze 7 10 3 1 3 7:6
. Lechia Gdańsk 7 10 2 4 1 7:6
11. Wisła Płock 6 7 2 1 3 6:10
12. Raków Częstochowa 7 6 2 0 5 7:12
13. Zagłębie Lubin 7 5 1 2 4 7:12
14. Arka Gdynia 7 5 1 2 4 3:11
15. ŁKS Łódź 7 4 1 1 5 6:13
16. Korona Kielce 7 4 1 1 5 3:10



Fortuna I Liga - 7. kolejka

Piątek(30.08)

Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 1:3 (1:1)
Bramki: Grzegorz Lech 11 - Patryk Małecki 26, 60, Szymon Pawłowski 90

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 1:1 (1:0)
Bramki: Bartosz Wolski 32 - Dario Kristo 47

Sobota (31.08)

Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2:1 (1:0)
Bramki: Omran Haydary 43, Sebastian Kamiński 48 - Robert Janicki 53

Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (1:0)
Bramka: Dawid Abramowicz 19

GKS 1962 Jastrzębie - Odra Opole 2:0 (1:0)
Bramki: Farid Ali 24, 66

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)
Bramki: Mateusz Grzybek 15, Artem Putiwcew 90 - Marko Roginić 11, Łukasz Sierpina 51

Niedziela (1.09)

Miedź Legnica - Wigry Suwałki 2:1 (0:0)
Bramki: Jakub Łukowski 65, Patryk Makuch 76 - Cezary Sauczek 90+2

GKS Bełchatów - Chrobry Głogów 1:2 (0:0)
Bramki: Mateusz Marzec 53k - Mikołaj Lebedyński 49, Marcel Ziemann 74

Puszcza Niepołomice - Stal Mielec 0:1 (0:1)
Nramka: Bartosz Nowak 25

Tabela po 7 kolejkach

1. Stal Mielec 7 16 5 1 1 10:7
2. Miedź Legnica 7 13 4 1 2 9:5

3. Warta Poznań 7 13 4 1 2 10:7
4. Wigry Suwałki 7 11 3 2 2 8:7
5. Radomiak Radom 7 11 3 2 2 7:9
6. Podbeskidzie Bielsko-Biała 7 11 3 2 2 11:8

7. Zagłębie Sosnowiec 7 10 3 1 3 8:7
8. GKS 1962 Jastrzębie 7 10 2 4 1 9:7
9. GKS Bełchatów 7 10 3 1 3 10:6
10. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 7 10 3 1 3 9:6
11. GKS Tychy 7 10 3 1 3 14:9
12. Stomil Olsztyn 7 10 3 1 3 6:9
13. Puszcza Niepołomice 7 10 3 1 3 4:5
14. Olimpia Grudziądz 7 9 3 0 4 13:12
15. Sandecja Nowy Sącz 7 9 3 0 4 6:9
16. Chojniczanka Chojnice 7 8 2 2 3 8:10
17. Chrobry Głogów 7 4 1 1 5 4:15
18. Odra Opole 7 2 0 2 5 1:9



II liga - 7. kolejka

Sobota (31.08)

Pogoń Siedlce - Lech II Poznań 0:2 (0:0)
Bramki: Jakub Kamiński 49, 81

Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 1:3 (1:0)
Bramki: Michał Fidziukiewicz 38 - Dawid Dzięgielewski 63, Krystian Wójcik 70, Przemysław Banaszak 83

GKS Katowice - Skra Częstochowa 2:0 (0:0)
Bramki: Dawid Rogalski 55, 74k

Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków 1:1 (0:1)
Bramki: Eryk Sobków 77 - Kamil Kuczak 29

Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 2:3 (1:2)
Bramki: Dariusz Zjawiński 19, Martin Baran 79 - Wojciech Fadecki 13, Piotr Kurbiel 39, Patryk Paczuk 76

Widzew Łódź - Stal Rzeszów 3:1 (1:1)
Bramki: Rafał Wolsztyński 36, Daniel Mąka 68, Marcin Robak 84k - Artur Pląskowski 25

Niedziela (1.09)

Resovia - Olimpia Elbląg 0:1 (0:1)
Bramka: Michał Kuczałek 36

Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 1:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Majewski 90k - Karol Czubak 18

Elana Toruń - Legionovia Legionowo 4:1 (0:1)
Bramki: Mariusz Kryszak 49, 58k, Mateusz Stryjewski 65, Kacper Jóźwicki 90 - Karol Podliński 2

Tabela po 7 kolejkach

1. Stal Rzeszów 7 15 5 0 2 13:9
2. Resovia 7 14 4 2 1 12:4

3. Garbarnia Kraków 7 14 4 2 1 9:4
4. Znicz Pruszków 7 13 4 1 2 14:11
5. Olimpia Elbląg 7 12 3 3 1 10:4
6. Bytovia Bytów 7 12 3 3 1 13:9

7. Górnik Łęczna 7 12 3 3 1 9:7
8. Błękitni Stargard 7 12 4 0 3 9:10
9. Widzew Łódź 7 11 3 2 2 11:8
10. Elana Toruń 7 10 3 1 3 10:8
. GKS Katowice 7 10 3 1 3 10:8
12. Lech II Poznań 7 10 3 1 3 6:8
13. Pogoń Siedlce 7 8 2 2 3 6:7
14. Skra Częstochowa 7 7 2 1 4 4:10
15. Górnik Polkowice 7 6 1 3 3 7:9
16. Stal Stalowa Wola 7 4 1 1 5 5:15
17. Legionovia Legionowo 7 3 1 0 6 7:16
18. Gryf Wejherowo 7 2 0 2 5 3:11



III liga (gr. I) - 6. kolejka

Piątek (30.08)

Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
Bramka: Mateusz Kwiatkowski 66

Sobota (31.08)

Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:2 (1:0)
Bramki: Sebastian Szerszeń 43 - Bartosz Snopczyński 82, 85

Concordia Elbląg - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 (0:0)
Bramki: Rafał Maciążek 90 - Maciej Radaszkiewicz 67

Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska 2:1 (0:0)
Bramki: Piotr Ziółkowski 72, Karol Żwir 78 - Kacper Leszczyński 55sam.

Polonia Warszawa - KS Wasilków 1:2 (0:2)
Bramki: Bartosz Wiśniewski 53 - Wiktor Babiński 18sam., 27sam.

Niedziela (1.09)

Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (1:0)
Bramki: Maciej Wyszogrodzki 20 - Bartłomiej Maćczak 82

Legia II Warszawa - Huragan Morąg 1:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Grudziński 72 - Anton Kołosow 46

RKS Radomsko - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:3 (0:0)
Bramki: Mateusz Wrzesień 62 - Jakub Kołaczek 50, Patryk Szymański 78, Jakub Łabęda 90

Broń Radom - Olimpia Zambrów - przełożony na 9.10

Tabela po 6 kolejkach

1. Sokół Ostróda 6 15 5 0 1 14:7
2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 14 4 2 0 12:7
3. Legia II Warszawa 6 13 4 1 1 11:5
4. Pelikan Łowicz 6 11 3 2 1 17:9
5. Sokół Aleksandrów Łódzki 6 11 3 2 1 13:10
6. Huragan Morąg 6 11 3 2 1 11:7
7. Concordia Elbląg 6 9 2 3 1 6:6
8. Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 8 2 2 2 7:6
9. Olimpia Zambrów 5 7 2 1 2 11:9
10. Unia Skierniewice 6 7 2 1 3 10:11
11. Broń Radom 5 7 2 1 2 5:7
12. RKS Radomsko 6 6 2 0 4 11:12
13. Znicz Biała Piska 6 6 1 3 2 8:9
14. Ursus Warszawa 6 5 1 2 3 6:9
15. Polonia Warszawa 6 5 1 2 3 5:10
16. Ruch Wysokie Mazowieckie 6 4 0 4 2 9:11
17. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 3 1 0 5 8:17
18. KS Wasilków 6 3 1 0 5 3:15


Centralna Liga Juniorów - 4. kolejka

Piątek (30.08)

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:2 (1:1)
Bramki: Antoni Klimek 36 - Michał Sadowski 30, Jakub Cieślicki 65

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 4:2 (1:1)
Bramki: Jakub Czajkowski 1, Jehor Macenko 61, Jakub Kwiatkowski 72, Kajetan Staniszewski 90 - Jakub Siga 41, Marcel Górski 53

Sobota (31.08)

Pogoń Szczecin - Korona Kielce 3:1 (0:1)
Bramki: Jakub Lis 60, Kacper Zaborski 67, 87 - Jakub Konstantyn 40

Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź 5:1 (2:0)
Bramki: Marceli Krygier 9, Jakub Orpik 38, Aleks Włodarczyk 46, 66, Hubert Karpiński 58 - nieznany zawodnik 70

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 3:2 (1:2)
Bramki: Kacper Głowieńkowski 7, Mikołaj Wawrzyniak 55, Paweł Fediuk 60 - Mateusz Stępień 3, 45k

Lech Poznań - Cracovia 1:1 (1:0)
Bramki: Damian Makuch 34 - Jakub Myszor 85

Niedziela (1.09)

Gwarek Zabrze - Hutnik Kraków 0:3 (0:0)
Bramki: Igor Łanecki 73, 80, Bartłomiej Adamski 90

Escola Varsovia Warszawa - Górnik Zabrze - przełożony na 11.09

Tabela po 4 kolejkach

1. Legia Warszawa 4 12 4 0 0 15:3
2. Śląsk Wrocław 4 10 3 1 0 17:11
3. Zagłębie Lubin 4 9 3 0 1 13:5
4. Jagiellonia Białystok 4 9 3 0 1 13:6
5. Lech Poznań 4 8 2 2 0 12:7
6. Pogoń Szczecin 4 6 2 0 2 8:10
7. Escola Varsovia Warszawa 3 6 2 0 1 7:5
8. Arka Gdynia 4 6 2 0 2 8:7
9. Korona Kielce 4 6 2 0 2 8:8
10. Lechia Gdańsk 4 5 1 2 1 10:12
11. Wisła Kraków 4 4 1 1 2 6:7
12. Górnik Zabrze 3 3 1 0 2 6:5
13. Hutnik Kraków 4 3 1 0 3 6:15
14. Cracovia 4 1 0 1 3 2:9
15. Gwarek Zabrze 4 1 0 1 3 4:13
16. UKS SMS Łódź 4 0 0 0 4 3:15


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.