1017 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga. Wyniki weekendowych spotkań

2017.03.10 11:12, Aktualizacja: 2017.03.13 19:56
Po zimowej przerwie do gry wrócili piłkarscy III-ligowcy. Odbyły się także mecze w Lotto Ekstraklasie oraz I i II lidze. Oto terminarz i wyniki weekendowych spotkań.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

Lotto Ekstraklasa – 25. kolejka

Piątek (10.03)

Śląsk Wrocław – Piast Gliwice 3:4 (0:1)
Bramki: Aleksandar Kovacević 56, Róbert Pich 58, 86 - Gerard Badia 7, 56, 71, Uros Korun 47

Arka Gdynia – Lech Poznań 1:4 (0:3)
Bramki: Rafał Siemaszko 52 - Maciej Gajos 5, Darko Jevtić 17, Dawid Kownacki 44, Marcin Robak 79

Sobota (11.03)

Wisła Płock – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (1:0)
Bramka: Przemysław Szarek 22sam.

Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk 2:1 (0:0)
Bramki: Patryk Lipski 51, Jarosław Niezgoda 67 - Marco Paixao 61

Jagiellonia Białystok – Korona Kielce 4:1 (2:1)
Bramki: Przemysław Frankowski 24, Milan Borjan 34sam., Fedor Cernych 70, 90 - Ilijan Micanski 14

Niedziela (12.03)

Górnik Łęczna – Pogoń Szczecin 2:2 (1:2)
Bramki: Grzegorz Bonin 41, Bartosz Śpiączka 53 - Mateusz Matras 32, Spas Delew 44

Legia Warszawa – Wisła Kraków 1:0 (1:0)
Bramka: Miroslav Radović 11

Poniedziałek (13.03)

Cracovia – Zagłębie Lubin 1:1 (0:1)
Bramki: Marcin Budziński 68 - Filip Starzyński 12

Tabela po 25 kolejkach

1. Jagiellonia Białystok 25 48 15 3 7 50:28
2. Lech Poznań 25 47 14 5 6 43:20
3. Lechia Gdańsk 25 46 14 4 7 40:30
4. Legia Warszawa 25 45 13 6 6 50:27
5. Zagłębie Lubin 25 38 10 8 7 33:28
6. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 25 36 10 6 9 26:32
7. Wisła Kraków 25 34 10 4 11 37:39
8. Korona Kielce 25 32 10 2 13 35:51
9. Wisła Płock 25 32 8 8 9 32:34
10. Pogoń Szczecin 25 32 7 11 7 37:35
11. Arka Gdynia 25 30 8 6 11 30:35
12. Cracovia 25 27 5 12 8 35:34
13. Ruch Chorzów 25 26 9 3 13 35:40
14. Śląsk Wrocław 25 26 6 8 11 26:40
15. Piast Gliwice 25 25 6 7 12 27:44
16. Górnik Łęczna 25 22 5 7 13 25:44

Ruch Chorzów: -4 punkty za zaległości finansowe.

Nice I liga – 21. kolejka

Piątek (10.03)

Miedź Legnica – Bytovia Bytów 2:1 (0:1)
Bramki: Petteri Forsell 58k, 87k - Robert Mandrysz 11

Znicz Pruszków – Chojniczanka Chojnice 3:3 (1:1)
Bramki: Aleksander Jagiełło 9k, Patryk Kubicki 53, Piotr Misztal 90 - Tomasz Mikołajczak 45, Jacek Podgórski 47, 52

GKS Katowice – Stomil Olsztyn 2:2 (1:0)
Bramki: Tomasz Foszmańczyk 40, Kamil Jóźwiak 63 - Marcel Ziemann 50, Rafał Kujawa 72k

Sobota (11.03)

GKS Tychy – MKS Kluczbork 4:2 (1:2)
Bramki: Łukasz Grzeszczyk 32, Jakub Świerczok 47k, 66, 90 - Rafał Niziołek 26, Mohamed Essam 35

Pogoń Siedlce – Górnik Zabrze 2:1 (1:0)
Bramki: Konrad Wrzesiński 21, Piotr Mroziński 63 - Łukasz Wolsztyński 57

Stal Mielec – Olimpia Grudziądz 1:0 (0:0)
Bramka: Mateusz Cholewiak 63

Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec 5:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Wdowiak 16, Maciej Małkowski 45k, Dawid Szufryn 47, Wojciech Trochim 69, 71

Wisła Puławy – Wigry Suwałki 0:1 (0:0)
Bramka: Mateusz Radecki 70

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów 2:1 (1:0)
Bramki: Nermin Haskić 21, Paweł Moskwik 50 - Mateusz Wieteska 86

Tabela po 21 kolejkach

1. Chojniczanka Chojnice 21 38 9 11 1 39:28
2. GKS Katowice 21 37 10 7 4 27:17
3. Wigry Suwałki 21 35 10 5 6 35:29
4. Zagłębie Sosnowiec 21 34 9 7 5 34:31
5. Sandecja Nowy Sącz 19 33 9 6 4 28:13
6. Miedź Legnica 21 33 9 6 6 28:15
7. Pogoń Siedlce 21 32 10 2 9 18:24
8. Górnik Zabrze 21 30 8 6 7 28:23
9. Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 28 7 7 7 22:23
10. Olimpia Grudziądz 20 27 8 3 9 27:26
11. Stal Mielec 20 26 7 5 8 19:27
12. Stomil Olsztyn 21 24 6 9 6 26:21
13. Chrobry Głogów 21 24 6 6 9 32:34
14. Bytovia Bytów 21 24 6 6 9 25:28
15. Wisła Puławy 21 22 5 7 9 23:33
16. Znicz Pruszków 20 20 5 5 10 21:32
17. GKS Tychy 20 20 5 5 10 21:29
18. MKS Kluczbork 21 12 1 9 11 17:37

Stomil Olsztyn: -3 punkty za niespełnienie wymogów licencyjnych.

II liga – 21. kolejka

Piątek (10.03)

ROW 1964 Rybnik – Olimpia Zambrów 2:0 (1:0)
Bramki: Dawid Bober 33, Przemysław Brychlik 68

Sobota (11.03)

Puszcza Niepołomice – Stal Stalowa Wola 2:1 (0:1)
Bramki: Bartosz Żurek 67, 90 - Adam Waszkiewicz 21

Warta Poznań – Odra Opole 1:3 (0:1)
Bramki: Krzysztof Biegański 64 - Szymon Skrzypczak 36, Marek Gancarczyk 77, Dawid Wolny 90

Olimpia Elbląg – Polonia Warszawa 2:1 (1:0)
Bramki: Damian Szuprytowski 9, Anton Kołosow 78k - Krystian Pieczara 81k

Siarka Tarnobrzeg – Błękitni Stargard Szczeciński 1:1 (0:0)
Bramki: Jan Grzesik 81 - Patryk Skórecki 53

Gryf Wejherowo – Raków Częstochowa 2:1 (0:1)
Bramki: Przemysław Czerwiński 48, Paweł Czychowski 77 - Tomasz Margol 13

Legionovia Legionowo – Kotwica Kołobrzeg 3:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Żebrowski 13, Krystian Wójcik 75, 82 - Piotr Giel 90

GKS Bełchatów – Polonia Bytom 0:1 (0:0)
Bramka: Kamil Włodyka 90

Radomiak Radom – Rozwój Katowice 0:1 (0:0)
Bramka: Sebastian Murawski 57

Tabela po 21 kolejkach

1. Odra Opole 21 45 13 6 2 38:18
2. Raków Częstochowa 21 41 11 8 2 39:18
3. Radomiak Radom 21 41 12 5 4 24:16
4. Puszcza Niepołomice 21 35 9 8 4 22:13
5. Siarka Tarnobrzeg 21 32 8 9 4 34:26
6. Błękitni Stargard Szczeciński 21 30 7 9 5 31:22
7. Legionovia Legionowo 21 30 8 6 7 33:25
8. Olimpia Elbląg 21 29 6 11 4 35:30
9. Gryf Wejherowo 21 25 7 4 10 28:37
10. Stal Stalowa Wola 21 24 6 6 9 23:32
11. Olimpia Zambrów 21 24 6 6 9 18:33
12. Warta Poznań 21 23 6 5 10 25:39
13. GKS Bełchatów 21 22 7 4 10 21:21
14. ROW 1964 Rybnik 21 22 6 4 11 20:26
15. Polonia Warszawa 21 21 4 9 8 22:27
16. Rozwój Katowice 21 21 5 6 10 21:25
17. Kotwica Kołobrzeg 21 19 4 7 10 21:33
18. Polonia Bytom 21 13 6 3 12 18:32

GKS Bełchatów: -3 punkty za niespełnienie wymogów licencyjnych.
Polonia Bytom: -8 punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
Siarka Tarnobrzeg: -1 punkt za niespełnienie wymogów licencyjnych.

III liga gr. I - 18. kolejka

Sobota (11.03)


MKS Ełk – ŁKS 1926 Łomża 1:3 (0:1)
Bramki: Mateusz Furman 69 - Mariusz Baranowski 14, Krzysztof Dąbkowski 54, Paweł Drażba 72

Huragan Morąg – Ursus Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Piotr Karlowicz 40

Sokół Aleksandrów Łódzki – Concordia Elbląg 2:1 (1:1)
Bramki: Michał Michałek 43, 70 - Paweł Pelc 40

Sokół Ostróda – Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Jankowski 90

Niedziela (12.03)

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Legia II Warszawa 2:0 (1:0)
Bramki: Maciej Koziara 3, Grzegorz Domżalski 76

Pelikan Łowicz – Motor Lubawa 2:0 (1:0)
Bramki: Rafał Parobczyk 10, Grzegorz Wawrzyński 13

Jagiellonia II Białystok – Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0 (0:0)

ŁKS Łódź – Huragan Wołomin 5:0 (1:0)
Bramki: Patryk Bryła 24k, Jewhen Radionow 68, 72, Artur Golański 81, Damian Guzik 90

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Widzew Łódź 1:2 (1:1)
Bramki: Patryk Szczepański 15 (k) - Daniel Mąka 22k, 69

Tabela po 18 kolejkach

1. ŁKS Łódź 18 44 13 5 0 38:6
2. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 18 39 12 3 3 46:21
3. Legia II Warszawa 18 35 11 2 5 38:23
4. Widzew Łódź 18 32 9 5 4 29:22
5. Pelikan Łowicz 18 32 10 2 6 25:15
6. Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 31 8 7 3 35:18
7. Huragan Morąg 18 26 7 5 6 22:15
8. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 26 6 8 4 26:17
9. Jagiellonia II Białystok 18 26 6 8 4 19:22
10. Sokół Ostróda 18 25 7 4 7 27:23
11. Sokół Aleksandrów Łódzki 18 25 7 4 7 27:21
12. Ursus Warszawa 18 24 7 3 8 26:23
13. ŁKS 1926 Łomża 18 22 5 7 6 17:16
14. Ruch Wysokie Mazowieckie 18 16 4 4 10 14:36

15. Concordia Elbląg 18 15 5 3 10 28:36
16. MKS Ełk 18 15 4 3 11 21:28
17. Huragan Wołomin 18 11 3 2 13 9:45
18. Motor Lubawa 18 1 0 1 17 6:66

Concordia Elbląg: -3 punkty za niewywiązanie się z kontraktu wobec zawodnika.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.