Sekret BOKKI i Ani Leon. Wystąpią razem w Zmianie Klimatu [ODWOŁANY]

2023.03.17 12:58
BOKKA to wyjątkowe zjawisko na polskiej scenie muzycznej. Ich mroczna, nieco apokaliptyczna twórczość zyskała sobie liczne grono fanów. W Białymstoku zespół wystąpi w Zmianie Klimatu razem z Anią Leon.
Sekret BOKKI i Ani Leon. Wystąpią razem w Zmianie Klimatu [ODWOŁANY]
Fot: Filip Blank/Art. Tomasz Goławski

AKTUALIZACJA:

Koncert został odwołany z uwagi na chorobę jednego z artystów. Bardzo chcieliśmy dla Was zagrać i do ostatniej chwili liczyliśmy, że będzie to możliwe, ale niestety z powodu choroby w zespole jesteśmy zmuszeni odwołać koncert.

Wszystkie środki za zakupione bilety zostaną zwrócone. Pracujemy z klubem nad nowym terminem, w którym będziemy mogli dla Was zagrać.


Bilety należy zwracać w miejscach zakupu.


BOKKA - tajemniczy, skrywający swe twarze pod maskami zespół. Trio przyjęło konwencję kamuflażu scenicznego, nie ujawnia także swoich personaliów. Wiadomo, że jest w nim dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Na koncertach występuje jednak pięć osób: wokalistka, gitarzysta, basista, perkusista i klawiszowiec. Nie jest jasne, w jakim stopniu skład koncertowy pokrywa się z głównym składem.

Członkowie zespołu komponują i zastrzegają utwory w ZAiKS-ie posługując się pseudonimami Krokodylek, Nefrytowa Lisica, Potrzeszcz, Szympans, Szynszyla i Tygrysek. Zespół powstał w 2013 r., wtedy to również wydał swoją pierwszą płytę, zatytułowaną po prostu "BOKKA".

W 2022 BOKKA powróciła w nowej odsłonie prezentując tajemniczy i apokaliptyczny album "Blood Moon".

BOKKA do współpracy zaprosiła Anię Leon, będącą dark popowym odkryciem 2022 roku. Mroczne, elektroniczne brzmienia oraz intrygujące, pisane po polsku teksty Ani zwróciły już uwagę wielu słuchaczy i dziennikarzy muzycznych.

BOKKA i Ania Leon wyruszyli we wspólną trasę koncertową "Apocalypse Afterparty". Koncerty w jej ramach to niezwykłe doświadczenie, wciągające i emocjonujące.

BOKKA i Ania Leon wystąpią w Zmianie Klimatu w piątek (24.03), o godz. 19:00.

Możecie wygrać bilety na to wydarzenie: tutaj

Portal BiałystokOnline.pl objął koncert patronatem medialnym.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1042 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39