Show tylko dla dorosłych! Będą emocje, elegancja i zmysłowość

2024.02.06 07:32
Już niebawem Nie Teatr zaprosi widzów na niezapomnianą podróż do świata pełnego barw, tańca i elegancji. Sceną dla tego wydarzenia będzie kultowe Moulin Rouge, symboliczne miejsce dla rewii i burleski.
Show tylko dla dorosłych! Będą emocje, elegancja i zmysłowość
Fot: Materiały organizatora

Carnaval Du Moulun Rouge 2024 - Show Burlesque Dance & Live Band będzie prezentowane w sobotę (10 lutego) w Nie Teatrze.

Carnaval Du Moulun Rouge 2024 - Show Burlesque Dance & Live Band

Carnaval Du Moulin Rouge 2024 to nie tylko show, a prawdziwa uczta dla zmysłów. W świecie dam i gentlemanów, rewii i kabaretu, emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje. Wieczór ten będzie hołdem dla kobiecości, którą będą reprezentować zmysłowy taniec, kunszt sceniczny oraz aksamitny damski wokal, otulone romantyczną oprawą.

Gwiazdą wieczoru będzie m.in. niezrównana Lillet L’amour, performerka, miss piękności, balerina i showgirl, która po wielu latach treningu tańca klasycznego znalazła swoją wolność w tworzeniu sztuki uwodzenia. Jej pokazy to połączenie techniki, gracji i elegancji. Warto zaznaczyć, że Lillet L’amour zdobyła koronę królowej na European Queen of Burlesque w Zurychu oraz utytułowaną Miss Warszawy 2022.

Podczas tego wieczoru widzowie będą mieli okazję podziwiać nie tylko występ Lillet L’amour, ale także nowe numery i barwny wokal Kate Rex, która poprowadzi wydarzenie w towarzystwie saksofonisty, Jakuba Luboińskiego. Dodatkową dawkę artystycznego doświadczenia zapewni ekipa Show Burlesque Dance pod kierunkiem Kingi Malewskiej. Całość wydarzenia uzupełni aranżacja muzyczna w wykonaniu Sebastiana Łobosa.

Więcej informacji: Carnaval Du Moulun Rouge 2024 - Show Burlesque Dance & Live Band

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1180 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39