Siatkarska II liga mężczyzn. Porażka BAS-u Białystok, zwycięstwo Centrum Augustów

2016.11.06 11:17
W sporcie wszystko zmienia się bardzo szybko. Przekonali się o tym siatkarze podlaskich zespołów grających w II lidze. Przed tygodniem 3 punkty zgarnął BAS, porażki doznało zaś Centrum Augustów, wczoraj natomiast wyniki były zupełnie inne.
Fot: Fanpage UKS Centrum Augustów

BAS podejmował na wyjeździe AZS UWM Olsztyn i potyczki z tym rywalem białostoccy zawodnicy nie będą wspominać zbyt dobrze. Goście ze stolicy Podlasia wyrównaną walkę potrafili nawiązać tylko w pierwszym secie, który przegrali 27:25. W kolejnych partiach gospodarze byli już wyraźnie lepsi i zasłużenie wygrali całe spotkanie 3:0.

Bez straty seta zwyciężyło za to Centrum Augustów, które pokonało na własnym terenie Huragan Wołomin. Dzięki temu triumfowi Centrum awansowało w tabeli na 8. miejsce. BAS Białystok jest 4.

Następna kolejka już za kilka dni. W środę (9.11) zawodnicy z Augustowa podejmą jedną ze słabszych ekip w stawce – Lesan Halinów, natomiast BAS zagra z outsiderem rozgrywek, będącym na ostatniej lokacie UKS-em Biała Podlaska.

Centrum Augustów – Huragan Wołomin 3:0 (25:21, 25:17, 25:20)
AZS UWM Olsztyn – BAS Białystok 3:0 (27:25, 25:18, 25:16)