Siatkówka. Ślepsk nie składa broni. Będzie piąty mecz!

2016.04.29 20:41, Aktualizacja: 2016.04.30 16:19
Ślepsk Suwałki dwukrotnie pokonał SMS PZPS Spała! W piątek team z Suwalszczyzny wygrał 3:1, a dziś (30.04) - 3:2. Piąty i zarazem ostatni, decydujący mecz o tym kto zagra w finale odbędzie się w Suwałkach.
Fot: Fanpage Ślepsk Suwałki

Pierwsze dwa mecze rozgrywane w Suwałkach padły łupem siatkarzy ze Spały, SMS PZPS zwyciężył 3:2 i 3:0. W dniu dzisiejszym (29.04) grający przed własną publicznością team ze Spały chciał dopełnić formalności, ale plany gospodarzom mocno pokrzyżował Ślepsk, który jak widać nie zamierza składać broni.

Od początku pojedynku duże lepsze wrażenie sprawiał zespół z Suwałk. Ślepsk dość łatwo wygrał pierwsze dwa sety i wydawało się, że partia numer trzy również zakończy się ich wygraną. Tak się jednak nie stało. Ambitnie grającą drużyna ze Spały, po dramatycznej końcówce, zwyciężyła 28:26 i na tablicy wyników było 2:1 w setach na korzyść Ślepska.

W czwartej odsłonie ponownie brylowali zawodnicy z Suwałk, którzy wygrali 25:20, a w całym spotkaniu 3:1. Dzięki takiemu rezultatowi Ślepsk w dalszym ciągu walczy o finał play-off. Jutro (30.04) odbędzie się czwarty, i miejmy nadzieję, że nie ostatni, pojedynek pomiędzy obiema ekipami. Panowie, trzymamy kciuki!

SMS PZPS Spała - Ślepsk Suwałki 1:3 (18:25, 17:25, 28:26, 20:25)

[AKTUALIZACJA]

W sobotę (30.04) Ślepsk również pokonał SMS PZPS Spała. Po dramatycznym spotkaniu suwałczanie wygrali 3:2 i piąty mecz, decydujący o tym która z drużyn zagra w finale odbędzie się 3 maja (wtorek) w Suwałkach.

SMS PZPS Spała - Ślepsk Suwałki 2:3 (25:11, 24:26, 25:16, 23:25, 11:15)