Silent Disco, czyli cicha dyskoteka w słuchawkach

2014.02.19 00:00
Silent Disco, czyli cicha impreza jest jedynym w swoim rodzaju pomysłem, przy którym system nagłośnieniowy w klubach wydaje się być niepotrzebny. Zamiast niego każdy uczestnik otrzymuje parę bezprzewodowych słuchawek.
Silent Disco, czyli cicha dyskoteka w słuchawkach
Fot: freedigitalphotos.net/James Barker

To już nie pierwsze Silent Disco w Białymstoku. Tym razem pobawić będzie się można w piątkowy wieczór (21.02) w klubie Zmiana Klimatu.

Idea imprezy jest prosta. Zamiast wielkiego soundsystemu każdy każdy z Was dostaje na wstępie bezprzewodowe słuchawki (weźcie swoje dowody tożsamości), w których może wybierać między trzema grającymi jednocześnie DJ'ami serwującymi muzyczny miszmasz stylów, gatunków i technik. Dlaczego nie jeden DJ? To proste - żaden DJ nie podoba się uczestnikowi przez cały wieczór. Z trzema DJ'ami uczestnicy imprezy mają możliwość wyboru pomiędzy nimi lub konkretnymi utworami przy głośności, którą sami ustawiają. Każdy chce mieć możliwość wyboru słuchanej muzyki, a dzięki Silent Disco można to życzenie spełnić.

W Zmianie Klimatu zagra trzech chłopaków. Pierwszy to Grabo, który zaserwuje remixy, mush-up'y, disco, r'n'b. Drugim jest DJ EsDwa, proponujący funk, disco i hip-hop. Trzeci to Lou Badgers, który zagra rock'n'rolla, disco, pop oraz hity z lat 70'-90'.

Start imprezy o godz. 21.

Szczegóły: Silent Disco

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1081 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39