Sklep i bar. Nowe placówki PSS Społem Białystok

2015.04.01 00:00
Nowy sklep PSS Społem powstaje na osiedlu Leśna Dolina. Na osiedlu Piasta z kolei sieć uruchamia swój kolejny bar.
Sklep i bar. Nowe placówki PSS Społem Białystok
Fot: AD
Nowy sklep PSS Społem Białystok powstaje przy ul. św. Andrzeja Boboli

Ponad 700 mkw. powierzchni będzie miał nowy sklep sieci PSS Społem Białystok. Placówka powstaje na osiedlu Leśna Dolina - przy ul. św. Andrzeja Boboli, w sąsiedztwie skrzyżowania z ulicami Szarych Szeregów i Bacieczki.

W sklepie będzie można wybierać spośród 10 tys. pozycji asortymentowych. W ofercie znajdą się również świeże produkty: mięsa, wędliny, owoce, warzywa oraz wypiekane na miejscu pieczywo. Podobnie jak w innych sklepach sieci, klienci będą mogli opłacić rachunki, doładować telefon komórkowy, wypłacić gotówkę w bankomacie Euronet, na miejscu będzie także punkt Lotto.

Nowa placówka zatrudni około 35 pracowników. Jej otwarcie zaplanowano na przełom kwietnia i maja. W tej chwili trwa wyposażanie sklepu.

To nie jedyna inwestycja PSS Społem Białystok. Przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Chrobrego powstanie bar bistro "Słowiański". Zjeść będzie można na miejscu, a także zabrać potrawy na wynos. Mieszkańcy osiedla Piasta pamiętają z pewnością, że w miejscu tym działała przed laty restauracja "Słowiańska". Będzie więc to poniekąd powrót do pierwotnej funkcji.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1231 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39