Skorzystaj z bezpłatnych porad i badań USG

2013.06.08 00:00
Od soboty rusza ogólnopolska akcja "Szczęśliwa mama = Szczęśliwe dziecko". Przyszłe mamy mają doskonałą okazję, żeby zasięgnąć porad ekspertów i bezpłatnie wykonać badania USG.
Skorzystaj z bezpłatnych porad i badań USG
Fot: sxc.hu

W najbliższy weekend (8-9.06) fundacja Odety Moro-Figurskiej wraz z CH Auchan Produkcyjna zorganizowała specjalną akcję „Szczęśliwa mama = Szczęśliwe dziecko”. Podczas wydarzenia, przyszłe mamy będą miały okazję, by bezpłatnie wykonać badania USG oraz USG 4D i sprawdzić czy ciąża rozwija się prawidłowo. W trakcie akcji, w punktach konsultacyjnych eksperci udzielą przyszłym oraz młodym mamom porad m.in. z zakresu przygotowań do porodu, zalet karmienia piersią, właściwej diety czy tworzenia więzi z niemowlęciem. Kobiety znajdą również odpowiedź na pytania jak wrócić do formy po porodzie oraz jak bezpiecznie wykąpać malucha.

Bezpłatne badania USG odbędą się już w najbliższy weekend, 8 i 9 czerwca w CH Auchan przy ul. Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Ultrasonografia będzie wykonywana od godz. 11.00. O przyjęciu na badanie decyduje kolejność zgłoszeń. Na pytania przyszłych oraz młodych rodziców, eksperci będą odpowiadać w godz. 11.00 – 16.30.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1251 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39