Słodki Dzień Dziecka w Atrium Biała

dodane dnia: 2023-05-29 przez: kul57
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy:
2023-06-02 - 2023-06-03
Dzieciństwo to najwspanialsze lata życia, które kojarzą się z beztroską, dobrą zabawą i...smakołykami. Najbardziej radosnym świętem wszystkich dzieci jest Dzień Dziecka. To także najważniejszy dzień dla najmłodszych gości Atrium Biała, która także w tym roku postanowiła uczcić to święto.

Z tej okazji w dniach 2 i 3 czerwca białostockie centrum handlowe zaprasza wszystkie pociechy na Słodki Dzień Dziecka! Dobry humor i dużo radości czeka na nie w specjalnie stworzonej strefie zabaw, w której znajdzie się punkt foto z zaskakującą scenografią – gigantycznymi słodyczami, a także stanowisko do malowania twarzy i robienia tatuaży. Nie zabraknie także słodkości w postaci waty cukrowej, którą klubowicze programu #maszokazje bądź osoby, które przystąpią do niego, będą mogli otrzymać bezpłatnie. Na upominek mogą liczyć także klienci Atrium Biała dokonujący w tych dniach zakupów na kwotę minimum 200 zł. Czekają na nich balony wypełnione helem w kształcie słodyczy! Do rozdania jest aż 500 nagród! Regulamin promocji dostępny będzie w punkcie obsługi akcji promocyjnej, zlokalizowanym przy sklepie House i Sephora.

W sobotę (3 czerwca) dla publiczności zaplanowano dodatkową atrakcję: alejkami galerii przejdzie Słodka Parada przy akompaniamencie orkiestry z udziałem Pani Waty Cukrowej, Pana Pączka i wielu innych słodkości. Przebierańcy w kolorowych strojach i ciekawych kostiumach chętnie zapozują do wspólnych pamiątkowych zdjęć. Przemarsz Słodkiej Parady zaplanowano w godzinach 12.00, 14.00 i 18.00. Miejscem rozpoczęcia i zakończenia każdej parady będzie plac zlokalizowany przy sklepie House. Radosne świętowanie umilą dzieciom słodkości - Atrium Biała postanowiło osłodzić małym gościom ten dzień obdarowując ich watą cukrową!

Na Słodki Dzień Dziecka Atrium Biała zaprasza 2 i 3 czerwca, w godz. 11.00-18.00. Wydarzenie zlokalizowane będzie na parterze galerii w pobliżu Sklepów House i Sephora.
Miejsce imprezy
ul. Czesława Miłosza 2
15-265 Białystok

1485 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39