Śmiech to zdrowie, czyli Dzień Matki z humorem

2012.05.25 00:00
Do życzeń na Dzień Matki można dołączyć bilet na występy dwóch kabaretów ze znanymi polskimi aktorami i satyrykami. 26 maja w kinie Ton w spektaklu satyrycznym "O co chodzi?Czyli my się i tak nie damy!" wystąpi Henryk Gołębiewski, Stanisław Pąk, Ewa Konstanciak oraz Aleksander Trąbczyński, a jako Kabaret Ona i Oni czyli spółka Z.0.0 wystąpią: Mariusz Czajka, Olga Borys i Maciej Robakiewicz.
Śmiech to zdrowie, czyli Dzień Matki z humorem
Fot: materiały organizatora

Spektakl "O co chodzi? Czyli my się i tak nie damy" to świetna gra aktorska połączona z muzyką budującą napięcie, to nawiązanie do wielu stereotypów i odwiecznych, egzystencjalnych problemów miłości, życia. Porusza on najważniejsze aspekty życia. Spektakl kierowany jest do osób dorosłych, które w codziennym pędzie życiowym potrzebują chwili odpoczynku i spojrzenia na polską rzeczywistość z bardziej humorystyczno-lirycznej strony.

Autorem przedstawienia jest Stanisław Pąk, znany chociażby z "Ranczo Wilkowyje" i "Misia", a z nim występują: Ewa Konstanciak z znana z seriali tj. "Klan", "Plebania", czy "07 zgłoś się", Henryk Gołębiewski ("Ryś", "EDI", "Wakacje z duchami" i "Stawiam na Tolka Bana"), a także Aleksander Trąbczyński ("Pensjonat Pod Różą", "Układ Warszawski").

Drugą atrakcją Dnia Matki z humorem będzie występ nowego kabaretu Spółka z.o.o, który tworzy: Olga Borys, Mariusz Czajka i Maciej Robakiewicz. Zderzenie tych jakże różnych temperamentów aktorskich zabiera widzów do świata absurdalnych i przezabawnych sytuacji.

Początek o godz. 18.

O wydarzeniu:

Kabareton na Dzień Matki

MAG

1095 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39