Śmiertelne potrącenie. Policja prosi o pomoc w ustaleniu ofiary wypadku

2014.12.15 00:00
Kierujący seatem 42-latek potrącił idącego po jezdni mężczyznę. Pieszy zginął na miejscu. Policja ustala tożsamość potrąconego mężczyzny.
Śmiertelne potrącenie. Policja prosi o pomoc w ustaleniu ofiary wypadku
Fot: Archiwum

Łomżyńscy policjanci ustalają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło w pobliżu miejscowości Zaruzie na drodze krajowej nr 61. Z dotychczasowych informacji wynika, że kierujący seatem 42-latek, jadąc od strony Ostrołęki potrącił mężczyznę, który prawdopodobnie szedł lewą stroną jezdni w przeciwnym kierunku. Zdarzenie miało miejsce poza obszarem zabudowanym na nieoświetlonej drodze, a pieszy nie miał żadnych elementów odblaskowych na ciemnym ubraniu.

W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Policjanci ustalają tożsamość pieszego. Był to mężczyzna w wieku około 60-70 lat, sylwetka przysadzista, włosy ciemny blond, oczy niebieskie. Mężczyzna miał też zarost – jedno-, dwudniową brodę. Mężczyzna posiadał przy sobie bilet autobusowy relacji Łomża – Zaruzie.

Wszystkie osoby, które mogą udzielić informacji w tej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod nr telefonu (86) 474-12-12 lub 997.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1363 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39