Snarski vs Zegan. Dojdzie do pojedynku?

2013.08.28 00:00
Mimo dobrych relacji, czy nawet przyjaźni pomiędzy Dariuszem Snarskim a Maciejem Zeganem, pewna sprawa nie daje spokoju pierwszemu z bokserów.
Snarski vs Zegan. Dojdzie do pojedynku?
Fot: wingsofcommercials.com

Wiele lat temu doszło do ciekawej walki na ringu, podczas której, według wszelkich znamion, wygrał Dariusz Snarski. Z kolei sędziowie wskazali jako zwycięzcę Macieja Zegana. Choć minęło sporo czasu od tego pojedynku, jego rezultat wciąż boli popularnego "Snarę".

Bokser przed długi czas zabiegał o walkę rewanżową. Niedawno światło dzienne ujrzała wiadomość o tym, iż taka walka może odbyć się już w tym roku. Miałaby być ona jednocześnie ostatnią walką Snarskiego w karierze.

Z niepotwierdzonych informacji wynika, iż Maciej Zegan odmawia ponownego skrzyżowania rękawic z Dariuszem Snarskim. Z tego względu walka, wstępnie zaplanowana na 16 listopada 2013 roku w Białymstoku, stoi pod ogromnym znakiem zapytania.

- Pozostają niewyrównane porachunki, o które walczę, ponieważ nawet wydział sędziowski Wydziału Boksu Zawodowego w Polsce, w tamtym roku, po obejrzeniu walki ocenił ten pojedynek, jako pomyłkę sędziowską - skomentował ówczesny werdykt Dariusz Snarski.

Należy przypomnieć, że Snarski ma już 45 lat i jest blisko 10 lat młodszy od przeciwnika, co sprawia, iż jest to ostatni moment na rewanż.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

1627 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39