Sorry Boys zagra w Zmianie Klimatu [KONKURS]

2023.03.08 15:00
Sorry Boys to jeden z najciekawszych polskich zespołów ostatnich lat. Gra muzykę alternatywno-popową. Wystąpi z koncertem w Zmianie Klimatu w niedzielę (12.03).
Sorry Boys zagra w Zmianie Klimatu [KONKURS]
Fot: Dawid Grzelak

Od początku działalności trzon grupy stanowią: Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak.

Sorry Boys nie boi się sięgać po nowatorskie i nieoczywiste rozwiązania. Debiutancka płyta "Hard Working Classes" ukazała się w 2010 r. i zebrała świetne recenzje. Kolejny krążek "Vulcano" został uznany za jeden z najlepszych albumów 2013 r. Natomiast w 2016 r. Sorry Boys wydało następną płytę "Roma". Tym razem wydawnictwo to przyniosło zespołowi nominację do Fryderyka 2017. W 2019 ukazała się kolejna płyta "Miłość".

Bela Komoszyńska tak mówiła o krążku "Miłość": Miłość to najważniejsze słowo świata. Kocham kochać. Na tej płycie jestem piewcą miłości jako Kobieta, jako Matka i Człowiek. Piosenki na nią pisałam w najszczęśliwszym okresie mojego życia. Kobiety, mężczyźni, nasza córka, miasto Warszawa to są bohaterowie, których znam, rozumiem, kocham.

Sorry Boys gra trasy klubowe i uczestniczy w najważniejszych festiwalach muzycznych w Polsce. Występowali m.in. na Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Jarocin Festival, Spring Break oraz na Męskim Graniu.

Obecnie zespół Sorry Boys podczas swojej trasy promuje płytę "Renesans". Ten pełen paradoksów, poetycki i przebojowy krążek jest zupełnie nowym muzycznym rozdziałem w historii zespołu.

Koncert Sorry Boys odbędzie się w niedzielę (12.03), o godz. 20:00 w Zmianie Klimatu.

Możecie wygrać zaproszenia na to wydarzenie: KONKURS

Szczegóły i informacje o biletach.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1070 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39