Spacerek BAS-u w Warszawie

2018.10.28 14:02
Siatkarze BAS-u Białystok po 4 meczach sezonu 2018/2019 mają na swoim koncie komplet zwycięstw. W sobotę (27.10) Podlasianie kolejne 3 punkty przywieźli ze stolicy kraju, gdzie ograli ekipę MOS-u Wola Warszawa.

21 - tyle punktów w jednym secie potrafili maksymalnie zdobyć zawodnicy MOS-u Wola Warszawa w pojedynku z białostockim BAS-em toczonym w ramach 5. kolejki siatkarskiej II ligi (gr. 2). Mający chrapkę na awans szczebel wyżej Podlasianie rozprawili się więc z rywalami 3:0, dzięki czemu pozostają jedyną ekipą w stawce, która w trwających rozgrywkach nie zaznała jeszcze smaku porażki.

Mimo to BAS nie okupuje 1. miejsca. Fotel lidera zajmuje KS AZS UWM Olsztyn, który w sobotę rozbił bez straty seta Centrum Augustów, ale dzieje się tak dlatego, że zespół z województwa warmińsko-mazurskiego ma od białostoczan rozegrany jeden mecz więcej.