POLECAMY
Niewybuch, najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej, został odnaleziony w lesie. Kolneńscy policjanci zabezpieczyli teren do czasu przyjazdu wojskowych saperów.
We wtorek (3.09) kolneńscy policjanci zostali zaalarmowani przez spacerującego po lesie mężczyznę, że w okolicach jednej z miejscowości pod Kolnem leży niewybuch. Mundurowi natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Tam okazało się, że jest to pocisk artyleryjski pochodzący najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej. Funkcjonariusze zabezpieczyli przyległy teren do czasu przyjazdu wojskowych saperów, którzy zajęli się niebezpiecznym znaleziskiem.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.24 18:10
Aktualności 2026.06.24 16:00
Nauka 2026.06.24 16:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.24 15:00
Aktualności 2026.06.24 14:00
Dom 2026.06.24 13:40
Aktualności 2026.06.24 13:21
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji