Specjalista ds. sprzedaży internetowej. Rekrutacja na bezpłatne szkolenie

2013.08.14 00:00
Fundacja Normalna Przyszłość w ramach projektu "Dobry zawód to podstawa" organizuje bezpłatne szkolenie pn. "Specjalista ds. sprzedaży internetowej". Projekt jest współfinansowany ze środków PFRON.
Specjalista ds. sprzedaży internetowej. Rekrutacja na bezpłatne szkolenie
Fot: sxc.hu

Kurs skierowany jest do osób, które: nie pracują, posiadają aktualne orzeczenie o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności, posiadają zameldowanie na terenie woj. podlaskiego, potrafią obsługiwać komputer oraz nie ukończyły 64. roku życia.

Szkolenie "Specjalista ds. sprzedaży internetowej" składa się z dwóch części: kursu fotografii, który obejmuje m.in. podstawy kompozycji obrazu, tajniki poprawnej ekspozycji oraz zastosowanie programów graficznych (Picasa, Photoshop, Fast Stone, GIMP), a także zajęć zawodowych, na które składają się m.in. wprowadzenie do ecommerce w Polsce, sklepy internetowe, konfiguracja metod płatniczych, copywriting, narzędzia wspierające e-handel oraz social media marketing.

W ramach szkolenia organizator zapewnia kursantom materiały szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdów, ciepły posiłek i przerwy kawowe, certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia, pomoc trenerów pracy w znalezieniu zatrudnienia oraz wsparcie psychologa i doradcy zawodowego.

Rekrutacja trwa do 23 sierpnia. Kurs odbędzie się w dniach 28.08-19.09 w budynku T-MATIC, przy ul. Malmeda 1 w Białymstoku.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie: www.normalnaprzyszlosc.org. Kontakt z biurem Fundacji Normalna Przyszłość: ul.Witosa 25 lok.19, 15-660 Białystok, tel. 85 676 33 44 lub 692 084 802, a także e-mail: biuro.bialystok@normalnaprzyszlosc.org.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl
1658 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39