Specjalny serwis Ministerstwa Finansów. Możesz zadać pytanie ekspertowi podatkowemu

2012.03.15 00:00
Dla tych podatników, którzy mają pytania lub wątpliwości dotyczące swoich rozliczeń podatkowych, Ministerstwo Finansów przygotowało specjalny serwis pytaniowy. Daje on zarówno możliwość zadawania pytań na temat rozliczeń rocznych ekspertom z resortu finansów, jak też wymieniania się wiedzą z innymi internautami.
Specjalny serwis Ministerstwa Finansów. Możesz zadać pytanie ekspertowi podatkowemu
Fot: sxc.hu

Z serwisu można skorzystać za pomocą strony www.szybkipit.pl lub bezpośrednio wpisując http://pytanie.szybkipit.pl. Każdy niezalogowany użytkownik może swobodnie przeglądać wszystkie zadane poprzez serwis pytania, np. po kategoriach tematycznych, za pomocą tagów lub pytań najciekawszych czy najczęściej zadawanych.

Użytkownik, który się zarejestruje lub zaloguje za pośrednictwem Facebooka, uzyska jeszcze szersze możliwości. Będzie mógł zadawać pytania, dołączać się do rozpoczętych wątków tematycznych, a także odpowiadać na pytania innych internautów. Uzyska też swoje konto w serwisie, które pozwoli mu śledzić status swoich pytań lub ułatwić dostęp do obserwowanych wątków. Korzystanie z serwisu nie wymaga podawania imienia i nazwiska, a jedynie "nicka". Dzięki temu każdy może swobodnie korzystać z funkcjonalności bez obaw, że dane o jego rozliczeniu staną się powszechnie dostępne.

andy

1163 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39