Spektakl dla najmłodszych, czyli "Kulki" w Białostockim Teatrze Lalek [KONKURS]

2024.03.21 09:12
Świat kolorowych kulek, które tworzą materialne krainy - mogłoby wydawać się niemożliwe, a jednak. Na scenie Białostockiego Teatru Lalek zostanie zaprezentowany spektakl "Kulki".
Spektakl dla najmłodszych, czyli "Kulki" w Białostockim Teatrze Lalek [KONKURS]
Fot: Krzysztof Bieliński/Białostocki Teatr Lalek

Spektakl "Kulki" będzie prezentowany w niedzielę (24 marca) w Białostockim Teatrze Lalek.

"Kulki"

"Kulki" to widowisko skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. W tej produkcji twórcy zabiorą najmłodszych na wyprawę w świat kolorowych kulek, które niczym atomy tworzą tajemnicze materialne krainy. Widzowie są zaproszeni do eksploracji tego niezwykłego świata, gdzie intensywne barwy i melodyjne dźwięki otaczają ich ze wszystkich stron. Spektakl stawia także pytanie: Czy w tak różnorodnej rzeczywistości, poznając i oswajając otoczenie, można łatwo odnaleźć prawdziwego przyjaciela? Ciekawostką spektaklu może być to, że wykorzystano w nim ponad 1000 kolorowych piłeczek.

W obsadzie spektaklu "Kulki" są: Agata Stasiulewicz, Magdalena Ołdziejewska i Piotr Wiktorko. Scenografię stworzyła Berenika Zimnoch, a muzykę Patryk Ołdziejewski. Opiekę artystyczną nad spektaklem sprawuje Jacek Malinowski.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na spektakl. Aby je zdobyć, można wziąć udział w konkursie dostępnym TUTAJ.

WIĘCEJ INFORMACJI: Spektakl "Kulki"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1651 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39