Spektakl, kabaret i koncert w jednym! To już niebawem w Białymstoku

2024.01.09 07:35
Już niebawem, z okazji Sylwestra Juliańskiego, na scenie Nie Teatru wystąpi trio wokalno-kabaretowe "Czas dla nas", które zaprezentuje show w połączeniu spektaklu, koncertu i kabaretu. Na scenie zostaną zaprezentowane utwory operowe i jazzowe, ale nie tylko.
Spektakl, kabaret i koncert w jednym! To już niebawem w Białymstoku
Fot: Materiały organizatora

Trio wokalno-kabaretowe "Czas dla nas" na Sylwestra Juliańskiego odbędzie się w sobotę (13 stycznia) w Nie Teatrze.

Trio wokalno-kabaretowe "Czas dla nas" na Sylwestra Juliańskiego

Trio wokalno-kabaretowe "Czas dla nas" to formacja, która powstała w 2019 roku i szybko zdobyła uznanie publiczności. W skład grupy wchodzą Agnieszka Kowaluk, Dorota Jarema i Aneta Jaślar. Grupa została m.in. finalistą konkursu kabaretowego PAKA podczas pandemii i pomimo trudności tego okresu, nagrywały piosenki, emitowały audycje radiowe i kręciły satyryczne filmy na Facebooku. Wystąpiły m.in. w Filharmonii Gdańskiej, Kuźni Kulturalnej oraz zdobyły I nagrodę i nagrodę publiczności na konkursie kabaretowym w Bogatyni. Ich sukcesy obejmują także współpracę z Grupą MoCarta i telewizyjne występy w Polsacie.

W ramach występu, w towarzystwie Macieja Błaszczyka na instrumentach klawiszowych, artystki zaprezentują repertuar, który obejmie teksty takich twórców jak Agnieszka Osiecka, Jeremi Przybora, Wojciech Młynarski, Artur Andrus i Filip Jaślar. Nie zabraknie również przebojów takich kompozytorów jak Giacomo Puccini, Fryderyk Chopin, Jerzy Wasowski, Seweryn Krajewski, Michał Urbaniak i wielu innych. Warto zaznaczyć, że w programie wieczoru oprócz muzyki, będzie można bawić się przy zmyślnych żartach artystek. Za scenariusz i reżyserię show odpowiada Filip Jaślar.Więcej informacji: Trio wokalno-kabaretowe "Czas dla nas" na Sylwestra Juliańskiego

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1411 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39