Spokeo i Infonumer – serwisy internetowe dla każdego

2021.07.14 08:06
Spokeo – filmy i seriale online. Sprawdź najciekawsze produkcje w nowym serwisie. Infonumer – kto do nas dzwonił? Jak sprawdzić właściciela telefonu po numerze?
Spokeo i Infonumer –  serwisy internetowe dla każdego

Ciekawe miejsca w sieci – jak znaleźć najlepsze serwisy internetowe?

Internet jest dziś niemal wszechobecny i korzystają z niego ludzie w każdym wieku. Co robimy w sieci? Furorę robią chociażby portale społecznościowe, które pozwalają nam na bycie w stałym kontakcie z całym światem. Sporym zainteresowaniem cieszą się także serwisy informacyjne, plotkarskie czy sportowe, które oferują różnorodne i angażujące treści. Coraz chętniej korzystamy także z serwisów streamingowych i portali muzycznych, które stawiają głównie na rozrywkę i pozwalają nam chociaż na chwilę oderwać się od codziennych zadań i obowiązków. W ogromie treści łatwo się jednak zgubić i trudno odnaleźć te najciekawsze czy najbardziej angażujące. Poniżej zaproponujemy wam dwa serwisy warte odwiedzenia.

Spokeo – filmy, seriale, gry i technologia

Internet to dla wielu osób miejsce, w którym oddać się można szeroko rozumianej rozrywce. Nic więc dziwnego, że pojawia się wiele serwisów internetowych, które starają się wychodzić naprzeciw ciągle rosnącym oczekiwaniom internautów. Jedną z ciekawszych opcji może okazać się serwis Spokeo, który z dnia na dzień oferuje więcej swoim użytkownikom. Portal poświęcony jest głównie tematyce filmów i seriali – znajdziemy tu między innymi opisy najciekawszych produkcji, zwiastuny, obsady czy zapowiedzi kolejnych części największych hitów. Nie zabraknie także plotek ze świata wielkiego kina i show-biznesu. Na ciekawskich czekają profile gwiazd, które przybliżają nam postaci znane z pierwszych stron gazet. Znaleźć tu możemy także liczne rankingi najciekawszych seriali czy filmów, dzięki którym już nigdy nie będziemy mieli problemu z wyborem tytułu na wieczorny seans. Spokeo to także gratka dla miłośników nowych technologii i zmian na rynku sprzętu elektronicznego. Wśród artykułów znajdziemy bowiem także informacje dotyczące najciekawszych premier, zapowiedzi czy zmian – obszerne teksty poświęcone są także serwisom społecznościowym, aplikacjom i ich ewolucji. Serwis dba także o coraz większą społeczność graczy, która znajdzie tu chociażby rankingi gier z wielu platform czy wymagania sprzętowe najnowszych produkcji. A to tylko wierzchołek góry lodowej, które daje nam portal.

Co można znaleźć w internecie?

Bez przekłamania można powiedzieć, że niemal wszystko. Nie samą rozrywką w końcu człowiek żyje. Internet stał się największym i najbardziej dostępnym źródłem danych i wiedzy w historii. Dla wielu osób jest to codzienne narzędzie pracy czy nauki, które niewiele wspólnego ma z rozrywką, serwisami społecznościowymi czy streamingowymi. W sieci znajdziemy także sporo serwisów, które mogą okazać się wyjątkowo przydatne w codziennym życiu. Pomagają nam zorganizować nasz dzień, dbają o nasze obowiązki czy ułatwiają kontakty ze znajomymi lub usługodawcami. Zdarz się także, że internet przychodzi nam po prostu z pomocą i rozwiewa nasze wątpliwości w wielu kwestiach – to tu znaleźć można bowiem odpowiedź na niemal każde pytanie. Wyjątkiem nie są tu chociażby numery telefonów komórkowych – chyba każdy z nas przynajmniej raz miał sytuację, w której skontaktować się z nami próbował nieznany numer. Jak sprawdzić właściciela danego identyfikatora? Z pomocą przyjść może serwis Infonumer.

Kto do nas dzwonił? Jak to sprawdzić?

Nieznany numer na wyświetlaczu naszego telefonu to dla wielu osób powód do niepokoju. Nie zawsze takie zdarzenie musi oznaczać jednak niechciane połączenie. Być może dzwoni ktoś bliski, kto właśnie zmienił numer telefonu lub stracił dostęp do swojego poprzedniego identyfikatora. Z nieznanego numeru może się także z nami kontaktować chociażby przedstawiciel banku czy innego usługodawcy (na przykład operatora sieci komórkowej). W nieco mniej pozytywnym scenariuszu kontaktować się z nami mogą przedstawiciele handlowi, którzy będą starali się przekonać nas do swojej oferty, produktu czy usługi. Zdarza się również, że z nieznanych numerów dzwonią oszuści i naciągacze, którzy żerują na naszej niewiedzy czy naiwności. Okazuje się jednak, że w wielu – choć nie we wszystkich – przypadkach możemy ustalić, do kogo należy dany numer telefonu i z pomocą przyjść może nam internet.

Infonumer – sprawdź właściciela danego numeru

Odpowiedzi dotyczące numeru przynieść nam może już przeglądarka – sporo danych znajdziemy też dzięki serwisom, które pozwalają internautom na dodawanie informacji i opinii o konkretnych numerach. Jednym z nich jest Infonumer, który za opłatą pozwala zapoznać się z informacjami na temat danego numeru telefonu. Dzięki temu możemy sprawdzić, czy dany identyfikator skojarzony jest z konkretną firmą, usługodawcą czy bankiem. Bez problemu uda się nam także zidentyfikować naciągaczy czy oszustów. Pozwoli nam to na dodanie potencjalnie niebezpiecznych numerów do tak zwanej czarnej listy – nie będziemy wówczas musieli się obawiać nachalnych i powtarzających się telefonów z ich strony. Infonumer należy z całą pewnością do serwisów przydatnych, który niemal każdemu przyda się przynajmniej raz. Warto więc dać szansę także jemu. Miłego serfowania w sieci!

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

808 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39